Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Uwielbiasz bajki Disneya, a wśród Twoich faworytów jest historia o miłości dwóch zupełnie różniących się od siebie postaci „Pięknej i Bestii”? Już dziś możesz poczuć się jak jej główna bohaterka i napić się herbatki prosto z... filiżanki Chip!

Filiżanka Chip - Piękna i Bestia

Filiżanka z podobieństwem Bryczka Chip doskonale odwzorowuje postać z tej niezwykłej opowieści. Wykonana jest z pięknej i trwałej ceramiki, której żywe kolory zachwycą każdego, kto wejdzie do Twojego domu. Choć to filiżanka, Twoi znajomi mogą pomyśleć, że trzymasz w domu prawdziwe  dzieło sztuki! Świadczą o tym m.in. subtelny kształt i dopracowany wzór. Pozytywna postać Chipa posiada także niezwykłą moc – wprawia w dobry nastrój i wywołuje uśmiech na twarzy wszystkich, którzy na niego spojrzą. To zatem doskonały pomysł na prezent dla każdego, kto potrzebuje energii i radości z życia oraz wierzy w wielką miłość i piękne zakończenia, nawet najtrudniejszych historii.

Dodatkowe informacje

Aby zachować niezwykłe barwy filiżanki, nie myj jej w zmywarce. Odwdzięczy Ci się rozbrajającym uśmiechem wesołego Chipa podczas popołudniowej herbatki w chłodne i pochmurne dni. Produkt posiada oficjalną licencję Disneya, dzięki czemu masz pewność, że kubeczek to prawdziwy oryginał. Daj się ponieść marzeniom z dzieciństwa i wyobraź sobie, że znów jesteś małą dziewczynką! Czujesz zapach tej bajkowej herbatki? Może poczujesz też smak prawdziwej, disneyowskiej miłości?


Gadżet w szczegółach:

  • wysoka jakość wykonania produktu
  • materiał: ceramika
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • pojemność: 300 ml