Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Na pewno nie raz na jakiejś imprezie lub w towarzystwie znajomych brałeś do ręki laskę, parasolkę czy inny długi przedmiot i udawałeś, że jesteś rycerzem niczym bohater z kultowego filmu Star Wars, i walczysz znanym wszystkim mieczem świetlnym. Pamiętasz takie sytuacje? To uważaj, teraz będziesz mógł zaskoczyć swoich znajomych jeszcze bardziej. Ponieważ teraz dostępny dla Ciebie prawdziwy Parasol Miecz Świetlny.

Możesz go spokojnie używać jako osobisty odjechany gadżet, ale pomyśl ile więcej frajdy byłoby, gdyby więcej osób miało w dłoniach miecz świetlny. Wystarczy, że zadbasz o to by Parasol Miecz Jedi stał się upominkiem dla tych, którzy są fanami filmu Gwiezdnych Wojen identycznie jak Ty. To bardzo oryginalny prezent na osiemnastkę, upominek na wieczór kawalerski dla każdego uczestnika imprezy, a jeśli masz wyluzowanego tatę lub dziadka, to i oni nie pogardzą, a wręcz ucieszą się z takiego zwariowanego gadżetu.

Drogie Panie, nie bądźcie gorsze od Panów. W końcu to nie od płci zależy kto stanie się gwiezdnym wojownikiem, a od tego kto ma w posiadaniu cudowny i niezastąpiony Parasol Miecz Świetlny.


Gadżet w szczegółach:

  • rękojeść jest podobna do miecza Jedi,
  • świetny prezent na każdą okazję
  • nie ma ograniczeń wiekowych
  • dostępne kolory światła: biały i niebieski
  • w zestawie są baterie
Napisz opinię
2014-04-07 16:41:16 - Karol0

wojownik w moim domu! choć pięcioletni to już szaleje;-) gadżet godny polecenia