Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Parasol jest przedmiotem, bez którego większość osób w Polsce nie potrafi się obyć, cóż, "taki mamy klimat", zatem i parasole są nam potrzebne, jeśli nie chcemy paradować po ulicy ze strugami deszczu spływającymi po naszej twarzy. Jeżeli połączymy ową konieczność posiadania parasola, z zamiłowaniem do golfa osoby, którą chcemy owym parasolem obdarować, wówczas otrzymamy - dokładnie tak - parasol golfisty.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na prezent dla golfisty, postaraliśmy się by poszerzyć naszą ofertę gadżetów i prezentów o kolejny wyśmienity produkt. Parasol golfisty jest solidnym i wytrzymałym gadżetem, który zakończony jest główką kija golfowego. A co jeżeli deszcz przestanie padać, a nasz parasol z pozoru stanie się bezużyteczny? No właśnie, tylko z pozoru, bo dzięki owemu zakończeniu parasola główką od kija golfowego, możesz poćwiczyć uderzenia :) Nie masz pod ręką piłek golfowych? Na pewno znajdziesz jakieś zamienniki :) - żołędzie, kasztany, małe jabłuszka, a w zimę kosteczki lodu. UWAGA - musisz tylko zwrócić szczególną uwagę, w którym kierunku ciskasz uderzone przedmioty.


Gadżet w szczegółach:

  • Parasol golfisty dla miłośników tego elitarnego sportu
  • Długość parasola około 99 cm
  • Materiał wykonania: tworzywo sztuczne, włókno szklane, nylon i silikon
Polecamy