Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dawno temu w odległej Galaktyce, żył Boba Fett. Był niezrównanym łowcą nagród a teraz może pracować dla  Ciebie. Najnowszy otwieracz do butelek firmy DST to popiersie Boba Fett. Dziesięciocentymetrowej wielkości otwieracz do butelek z metalu w kolorze złotawego brązu został bardzo starannie uformowany na kształt tego mandaloriańskiego wojownika. Od spodu posiada dwa magnesy, którymi możesz przymocować go do metalowej powierzchni. Kiedy już butelka twojego ulubionego napoju jest otwarta i maleńkie bąbelki powoli ulatują do góry, możesz zasiąść wygodnie i oddać się w ramiona wyobraźni, która poniesie cię w najdalsze zakątki Galaktyki w pościgu za przestępcami i przygodą, zagościsz w mrocznych czeluściach kosmicznych pałaców, przeżyjesz tyle przygód ile tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić. Kiedy opróżnisz jedną butelkę możesz zaprząc największego łowcę nagród do pracy w swoim domu, pssst..i butelka otwarta, dziękujemy Boba!

Dodatkowym atutem tego oryginalnego gadżetu jest bardzo ładne opakowanie. Jeśli chcesz zrobić prezent miłośnikowi Gwiezdnych Wojen, albo sam jesteś fanem i szukasz czegoś dla siebie. Nie idź dalej! Znalazłeś coś idealnego.


Gadżet w szczegółach:

  • otwieracz do butelek w kształcie bohatera Star Wars-Boba Fett
  • długość ok 10 centymetrów
  • na spodzie dwa magnesy
  • zapakowany w ładne, kolorowe pudełko, idealne na prezent
Napisz opinię
2015-04-07 22:30:27 - Milena

Otwieracz Boba Fett to super prezent dla Fana Star Warsów i każdego piwosza. Nie miałam pomysłu na prezent, ale przeglądając stronę trafiłam na ten produkt i już czekam, aż go dostanę :)