Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Orzeł Eris to wielozadaniowy pojazd latający znany z sagi Chima. Swoim kształtem nawiązuje do walecznego i zawsze gotowe do ataku orła. Posiada wielkie ostre szpony, ruchome skrzydła i ogon oraz precyzyjny dziób.  Dodatkową atrakcją jest przeźroczysta, unoszona pokrywa kokpitu, wewnątrz którego zasiada jedna z 3 dołączonych figurek.

Kiedy Orzeł Eris zostanie zbudowany – a dokonasz tego dzięki 348 elementom i instrukcji montażu – będziesz mógł skierować go do pierwszej misji. W celu zapewnienia sukcesu, Orzeł został wzbogacony o broń – wyrzutnię rakiet i mini szybowiec – Kruk.

Jedyny w swoim rodzaju, oryginalny zestaw Lego Chima to atrakcyjna propozycja prezentu dla dzieci od lat 8. Multi funkcjonalny Orzeł Eris to technologicznie zaawansowana zabawka, dysponująca potężną ilością ruchomych elementów. Odkrywaj coraz to nowe możliwości statku i bierz udział w powietrznych walkach o CHI plemienia orłów!


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Chima  – Orzeł Eris
  • Zestaw złożony z 348 elementów i 3 postaci (Eris, Razar, Rizzo)
  • Statek powietrzny dysponuje wyrzutnią rakiet, kokpitem z opcją katapultowania pilota, ruchomymi skrzydłami, ogonem i szponami. 
  • Z pozostałych elementów zbudujesz szybowiec kruk
  • W zestawie 4 bronie CHI
  • Wymiar Orła Eris: 8 x 18 x 15 (wysokość x długość x szerokość)
  • Wymiar szybowca: 3 x 11 x 15 (wysokość  x długość x szerokość)
  • Wymiar opakowania: 28 x 26 x 6 cm 
  • Zabawka dla dzieci od lat 8
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...