Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Miłośników kina sci-fi, jest niesłychanie wielu. To jeden z najbardziej popularnych gatunków w dzisiejszych czasach, nie ma się więc co dziwić, że powstaje coraz więcej produkcji filmowych o takim charakterze. Niezwykle popularnym filmem w tej kategorii, jest Obcy Ridleya Scotta, który został przedstawiony w kilku częściach, wraz z kontynuacjami połączonymi z Predatorem :). Ten horror sci-fi niesamowicie trzyma w napięciu, zważywszy na przerażającego Obcego, który poluje na pasażerów statku kosmicznego w odległej galaktyce. Obecnie bez problemu można dostać różnorodne gadżety filmowe.

Figurka Obcego jest wykonana z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły. Jej wysokość to 18cm. Figurka ta jest wykonana z żywicy syntetycznej a wszystkie jej szczegóły są ręcznie malowane. Należy ona do kolekcji Head Knocer i coraz bardziej popularnych, także w Polsce, Bąblogłowych. Obcy gadżety typu Bobble- Head to figurki które charakteryzuje duża, ruchoma (kiwająca się) głowa, która jest w znacznej dysproporcji od reszty ciała. Figurka Obcego doskonale imituje prawdziwą postać potwora z filmu Obcy. Ma wysuwaną, ruchomą szczękę, dokładnie tak samo jak postać potwora w filmie.

Bąblogłowy obcy, to propozycja dla wszystkich miłośników tego niesamowitego horroru. Bąblogłowy Alien doskonale nadaje się do uzupełnienia kolekcji figurek z serii HeadKnocer i wspaniale uzupełni kolekcję gadżetów filmowych. Bardzo efektownie się prezentuje, dlatego też idealnie nadaje się na prezent dla miłośnika kina sci-fi.


Gadżet w szczegółach:

  • Bąblogłowy obcy
  • Producent : Neca
  • Wysokość : 18cm
  • Materiał wykonania : żywica syntetyczna
  • Kolekcja : Head Knocker
Napisz opinię
2015-04-13 08:04:09 - Laik

Dostałem w prezencie od żony - jestem zachwycony! Wykonanie przeszło moje oczekiwania, OBCY wart każdej wydanej złotówki!!