Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Fenomen Harry'ego Pottera może wydawać się niektórym wręcz niepojęty, przecież miliony ludzi na całym świecie naprawdę doceniły serię poświęconą przygodom młodego czarodzieja. Oddani fani wiedzą o przedstawionych w niej realiach niejednokrotnie wszystko, a do grupy najbardziej rozpoznawalnych atrybutów świata magii należy tajemniczy peron 9 3/4, na którym zatrzymuje się legendarny pociąg Hogwart Express.

Jeżeli chcesz mieć w swojej kolekcji gadżet nawiązujący do świata przedstawionego w sadze o Harrym Potterze, posrebrzany naszyjnik z wisiorkiem 9 i 3/4 może być świetnym rozwiązaniem. Taki gadżet z Harrego Pottera może stanowić też ciekawy prezent dla kogoś, kto jest niewątpliwym fanem świata magii i Hogwartu. Stylowy dodatek do codziennej stylizacji może pomóc wielbicielom sagi rozpoznać się w tłumie. Choć historia młodego czarodzieja już się zakończyła, jej sława nie minęła i wciąż można spotkać osoby prawdziwie oddane zarówno książkom, jak i filmom.

Posrebrzany gadżet może idealnie sprawdzić się jako upominek, a także jako stylowy dodatek. Jeśli od dawna już fascynujesz się przygodami Harry'ego Pottera, możesz w ten sposób pokazać ten fakt światu. Niewielkich rozmiarów wisiorek nie rzuca się zbytnio w oczy, dzięki czemu jest stosunkowo dyskretny i pozwala na dopasowanie go do rozmaitych stylizacji. Naszyjnik nawiązujący do serii o Harrym Potterze może być doskonałym pomysłem dla tych, którzy uwielbiają Hogwart, świat czarodziejów, a także – oczywiście – z uśmiechem wspominają słynny peron 9 i 3/4.


Gadżet w szczegółach:

  • długość naszyjnika: ok 41 cm oraz przedłużenie o długości: ok 6 cm
  • naszyjnik z wisiorkiem peron 9 i 3/4 (posrebrzany)
  • wisiorek: 15 mm
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...