Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

W długiej historii Gwiezdnych Wojen, tylko jeden bohater tak mocno wstrząsnął światem. Był nim Luke Skywalker. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego Luke Skywalker był najbardziej rozwiniętym i najlepiej dopracowanym bohaterem współczesnego kina? Można nawet powiedzieć, że sukces Star Wars nie byłby możliwy, gdyby nie wspaniały charakter Luke'a Skywalkera.

Luke zawsze był bardzo ludzki. Nie miał w sobie nic pretensjonalnego. Nie był też nadęty. Zamiast tego, jak każdy z nas popełniał błędy i pokazywał emocje. Był przy tym uroczy i odważny, nieustannie pamiętając o ratowaniu świata.

Dokładnie taki sam jest nasz  mówiący otwieracz do butelek, replika miecza świetlnego ze świata Star Wars. Podobnie jak Luke, on także czeka w gotowości, aby ratować Twoje pragnienia. Nie boi się żadnej butelki ani twardo osadzonego kapsla. Kiedy już poradzi sobie z jego usunięciem, usłyszysz świst miecza świetlnego i zobaczysz jego świetlny odblask. Dźwięk nie jest przypadkowy - otwieracz przybrał kształt rękojeści miecza Luke'a Skywalkera. Całość zasilana bateriami, dołączonymi do produktu.


Gadżet w szczegółach:

  • Star Wars Talking Bottle Opener Skywalker Lightsaber –  mówiący otwieracz do butelek Luke Skywalker ze Star Wars
  • Zasilanie: baterie – dołączone do zestawu
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Waga produktu: 42 g
  • Opakowanie: pudełko z okienkiem
Napisz opinię
2015-04-13 07:41:18 - Karolina

Okazał się być idealnym prezentem dla chrześniaka - naprawdę działa!