Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

W długiej historii Gwiezdnych Wojen, tylko jeden bohater tak mocno wstrząsnął światem. Był nim Luke Skywalker. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego Luke Skywalker był najbardziej rozwiniętym i najlepiej dopracowanym bohaterem współczesnego kina? Można nawet powiedzieć, że sukces Star Wars nie byłby możliwy, gdyby nie wspaniały charakter Luke'a Skywalkera.

Luke zawsze był bardzo ludzki. Nie miał w sobie nic pretensjonalnego. Nie był też nadęty. Zamiast tego, jak każdy z nas popełniał błędy i pokazywał emocje. Był przy tym uroczy i odważny, nieustannie pamiętając o ratowaniu świata.

Dokładnie taki sam jest nasz  mówiący otwieracz do butelek, replika miecza świetlnego ze świata Star Wars. Podobnie jak Luke, on także czeka w gotowości, aby ratować Twoje pragnienia. Nie boi się żadnej butelki ani twardo osadzonego kapsla. Kiedy już poradzi sobie z jego usunięciem, usłyszysz świst miecza świetlnego i zobaczysz jego świetlny odblask. Dźwięk nie jest przypadkowy - otwieracz przybrał kształt rękojeści miecza Luke'a Skywalkera. Całość zasilana bateriami, dołączonymi do produktu.


Gadżet w szczegółach:

  • Star Wars Talking Bottle Opener Skywalker Lightsaber –  mówiący otwieracz do butelek Luke Skywalker ze Star Wars
  • Zasilanie: baterie – dołączone do zestawu
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Waga produktu: 42 g
  • Opakowanie: pudełko z okienkiem
Napisz opinię
2015-04-13 07:41:18 - Karolina

Okazał się być idealnym prezentem dla chrześniaka - naprawdę działa!