Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Gdy tylko przychodzą pierwsze jesienne pluchy, znowu mamy wizję długiej zimowej pory. A my przecież ciągle jesteśmy spragnieni wiosennego ciepła, które poprawia nastrój oraz  pierwszych oznak nowego życia i… a tu nagle coś się porusza, kolorowego i wesołego. Nie do wiary! Tak, to motyl i to o tej porze?

W końcu z motylem w słoiku wszystko jest możliwe, nawet gdy za oknem jest największy mróz i kompletnie nie ma sezonu na jakiekolwiek gatunki motyli, a tu nie dość, że w domu to jeszcze Monarcha we własnej osobie. Na szczęście sztuczny, uprzedzamy aby nikt się nie martwił, że więzimy w słoikach bezbronne stworzenia. Ale za to jaka radość. Wyobrażacie sobie, że dajemy taki prezent na dzień babci, albo upominek na dzień dziadka w środku zimy? Dziadkowie na pewno byliby wzruszeni taką oznaką wiosny i to od wnuków.

Wystarczy lekko stuknąć w wieczko lub potrząsnąć całym słoikiem, żeby przepiękny motyl w słoiku zaczął swój taniec. Motyl nie tylko rozwesela i poprawia nastrój, każdemu kto go obserwuje, to jeszcze pięknie prezentuje się w każdym miejscu.


Gadżet w szczegółach:

  • wymiary: 17 x 9 x 9 cm
  • produkt zasilany na 3 baterie typu AAA (brak w zestawie)
  • wystarczy lekko stuknąć w wieczko słoika, by motyl się ożywił
Napisz opinię
2015-04-07 21:50:50 - Wnuczka

Świetny prezent dla miłośnika motyli, babcia sie bardzo ucieszyła :)

2015-04-12 22:03:48 - Aga Lulka

Mam całą kolekcję motyli, ten zajmuje miejsce specjalne. Zamówiłam też inne z tej serii mam nadzieję, że będą równie piękne

Polecamy