Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Gdy tylko przychodzą pierwsze jesienne pluchy, znowu mamy wizję długiej zimowej pory. A my przecież ciągle jesteśmy spragnieni wiosennego ciepła, które poprawia nastrój oraz  pierwszych oznak nowego życia i… a tu nagle coś się porusza, kolorowego i wesołego. Nie do wiary! Tak, to motyl i to o tej porze?

W końcu z motylem w słoiku wszystko jest możliwe, nawet gdy za oknem jest największy mróz i kompletnie nie ma sezonu na jakiekolwiek gatunki motyli, a tu nie dość, że w domu to jeszcze Monarcha we własnej osobie. Na szczęście sztuczny, uprzedzamy aby nikt się nie martwił, że więzimy w słoikach bezbronne stworzenia. Ale za to jaka radość. Wyobrażacie sobie, że dajemy taki prezent na dzień babci, albo upominek na dzień dziadka w środku zimy? Dziadkowie na pewno byliby wzruszeni taką oznaką wiosny i to od wnuków.

Wystarczy lekko stuknąć w wieczko lub potrząsnąć całym słoikiem, żeby przepiękny motyl w słoiku zaczął swój taniec. Motyl nie tylko rozwesela i poprawia nastrój, każdemu kto go obserwuje, to jeszcze pięknie prezentuje się w każdym miejscu.


Gadżet w szczegółach:

  • wymiary: 17 x 9 x 9 cm
  • produkt zasilany na 3 baterie typu AAA (brak w zestawie)
  • wystarczy lekko stuknąć w wieczko słoika, by motyl się ożywił
Napisz opinię
2015-04-07 21:50:50 - Wnuczka

Świetny prezent dla miłośnika motyli, babcia sie bardzo ucieszyła :)

2015-04-12 22:03:48 - Aga Lulka

Mam całą kolekcję motyli, ten zajmuje miejsce specjalne. Zamówiłam też inne z tej serii mam nadzieję, że będą równie piękne

Polecamy