Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Marki Monopoly nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Niewątpliwie każdy wie, że Monopoly to najbardziej popularne gry planoszowe familijne o podstawie ekonomicznej. Monopoly w swojej historii stworzyło wiele wydań i wersji swojej planszówki. Mieliśmy wydania tradycyjne, światowe, tematyczne (filmy, gry, powieści) a także i te które były przeznaczone pod konkretne Państwo np. Monopoly Polska.

Teraz przedstawiamy najnowsze wydanie Monopoly Imperium. W tej wersji, każdy z graczy staje sie posiadaczem światowych marek takich jak Coca Cola, Samsung, Nestle, XBox, McDonald i inne. Nabywając coraz to nowsze marki gracz staje się posiadaczem rozrastającej się powierzchni reklamowej, a tym samym zwiększa swoje imperium.

Sama gra, tradycyjnie jak w każdym monopoly, kończy się w momencie gdy w grze pozostanie jedna osoba (bądź można ustalić z góry określony czas na grę, na przykład 1 godzina, i zwycięzcą zostaje osoba która na koniec będzie posiadała największe i najbardziej wartościowe imperium).


Gra w szczegółach:

  • w skład zestawu wchodzą: plansza, karty imperium, wieże imperium, pionki (6 szt), 2 kostki, instrukcja
  • super zabawa dla całej rodziny
  • Monopoly to sprawdzone rozwiązanie - prezent dla dziecka i nie tylko
  • gra dla osób w wieku 8 - 99 latNapisz opinię
2015-04-12 23:46:59 - Mirabelka

Odnowiona wersja Monopoly - jeżeli myślisz, że poprzednia wersja to wszystko - jesteś w błędzie, ta jest znacznie lepsza