Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Minionki to ukochane postacie przez cały świat. Po znalezieniu swojego pana postanawiają pomóc mu i przyczynić się do podbicia przez niego świata. Choć cel wydaje się zgoła zły, to jednak minionki wzbudzają wyłącznie sympatię a nawet uwielbienie widza. Co ciekawe, podbiły serca nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dowodem tego są minionki gadżety w postaci zegarków, nadruków na koszulkach, szklankach, czapkach, naszyjnikach a teraz jeszcze... kubkach termincznych!

Minionki - kubek termiczny Egipt to produkt o estetycznym wyglądzie oraz dużej funkcjonalności. Kubki termiczne są szczelnie zamykane, dzięki czemu można ulubione napoje transportować bez obawy o zalaniu lub poparzenie. Jednocześnie zawierają otwierany kapsel, co umożliwi delektowanie się ulubionym napojem w każdym miejscu- pracy, na zajęciach, a nawet w autobusie czy metrze. Nie jesteśmy już ograniczeni piciem kawy wyłącznie w domu lub wydawaniem na nią pieniędzy w kawiarniach! Utrzymuje również temperaturę cieczy, więc napoje gorące długo pozostają gorące, a zimne nie ogrzeją się nawet w czasie upałów. Użycie trwałych materiałów zapewnia mu wytrzymałość na uszkodzenia oraz zadrapania.

Dodatkowo, kubek minionki jest również estetyczny w kolorze czarnym i z wizerunkami głównych postaci najnowszego filmu Minionki. Ubrane są w tradycyjne egipskie stroje oraz układają się w pozy charakterystyczne ze starożytnych malowideł.

Doskonała niespodzianka na urodziny i Boże Narodzenie nie tylko dla miłośnika małych, śmiesznych stworzonek.


Gadżet w szczegółach:

  • Pojemność kubka - 0,35 l
  • Materiał: stal nierdzewna/plastik
  • Wysoka jakość użytych materiałów
  • Oficjalnie licencjonowany