Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Minionki to ukochane postacie przez cały świat. Po znalezieniu swojego pana postanawiają pomóc mu i przyczynić się do podbicia przez niego świata. Choć cel wydaje się zgoła zły, to jednak minionki wzbudzają wyłącznie sympatię a nawet uwielbienie widza. Co ciekawe, podbiły serca nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dowodem tego są minionki gadżety w postaci zegarków, nadruków na koszulkach, szklankach, czapkach, naszyjnikach a teraz jeszcze... kubkach termincznych!

Minionki - kubek termiczny Egipt to produkt o estetycznym wyglądzie oraz dużej funkcjonalności. Kubki termiczne są szczelnie zamykane, dzięki czemu można ulubione napoje transportować bez obawy o zalaniu lub poparzenie. Jednocześnie zawierają otwierany kapsel, co umożliwi delektowanie się ulubionym napojem w każdym miejscu- pracy, na zajęciach, a nawet w autobusie czy metrze. Nie jesteśmy już ograniczeni piciem kawy wyłącznie w domu lub wydawaniem na nią pieniędzy w kawiarniach! Utrzymuje również temperaturę cieczy, więc napoje gorące długo pozostają gorące, a zimne nie ogrzeją się nawet w czasie upałów. Użycie trwałych materiałów zapewnia mu wytrzymałość na uszkodzenia oraz zadrapania.

Dodatkowo, kubek minionki jest również estetyczny w kolorze czarnym i z wizerunkami głównych postaci najnowszego filmu Minionki. Ubrane są w tradycyjne egipskie stroje oraz układają się w pozy charakterystyczne ze starożytnych malowideł.

Doskonała niespodzianka na urodziny i Boże Narodzenie nie tylko dla miłośnika małych, śmiesznych stworzonek.


Gadżet w szczegółach:

  • Pojemność kubka - 0,35 l
  • Materiał: stal nierdzewna/plastik
  • Wysoka jakość użytych materiałów
  • Oficjalnie licencjonowany