Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Fani stworzonej przez George’a Lucasa serii „Star Wars” z pewnością mogą mieć chęć na to, aby wejść w posiadanie gadżetów związanych z tym cyklem. Wśród ciekawych propozycji wymienić można tutaj chociażby dostępną w naszym sklepie replikę miecza świetlnego Force FX Supreme Leadera Kylo Rena z filmu „Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker” w reżyserii Jeffreya Jacoba Abramsa. Gadżet wyprodukowany został przez firmę Hasbro i pochodzi z Czarnej Serii tej firmy.

Wspomniana replika wyposażona jest w funkcję świecenia, a także wydaje dźwięki. Do korzystania w pełni z jej potencjału potrzebne są trzy baterie typu AA LR6 o napięciu 1,5V, które nie są dołączone do zestawu. Gadżet świeci na kolor czerwony i posiada precyzyjnie wykonaną rękojeść. W zestawie znajduje się kolekcjonerska moneta nawiązująca do uniwersum „Star Wars”, a także podstawka przeznaczona do tego, aby można było dumnie eksponować replikę miecza świetlnego na honorowym miejscu w swoim domu, czy też mieszkaniu. Miecz posiada odłączane ostrze, zatem rękojęść można samą przypiąć do pasa lub eksponować na półce

Taki przedmiot niejednokrotnie może okazać się doskonałym prezentem dla osób, które świat przedstawiony w serii „Star Wars” darzą sympatią oraz sentymentem. Można wykorzystać go w celach rozrywkowych, a także w charakterze ozdoby przestrzeni. Nie ulega wątpliwości, że w rozmaitych zakątkach świata znajdują się fani cyklu, którzy wychowali się na nim lub też zapoznali się z nim w późniejszych latach swojego życia. Upominek tego rodzaju może pomóc im przywołać wspomnienia oraz skojarzenia związane z wspomnianą serią.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Replika 1:1
  • Miecz z serii Star Wars The Black Series
  • Wymagane baterie: 3x 1,5V AA LR6
  • Zaawansowane efekty dźwiękowe i świetlne
  • Miecz posiada odłączane ostrza