Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Fani filmu „Star Wars Episode I: The Phantom Menace” w reżyserii oraz ze scenariuszem George’a Lucasa z pewnością mogą mieć ochotę na posiadanie gadżetu związanego z tym właśnie dziełem. W związku z tym mamy przyjemność przedstawić Państwu dostępną w naszym sklepie wysokiej jakości replikę miecza świetlnego Force FX należącego do legendarnej postaci Dartha Maula.

Gadżet pochodzi z Czarnej Serii firmy Hasbro i po uruchomieniu świeci na czerwono, natomiast wyłączony jest koloru białego. Wyposażony jest w metalową rękojeść oraz specjalną podstawkę umożliwiającą jego estetyczne eksponowanie, na przykład, na honorowym miejscu w salonie, przedpokoju, czy też na półce w sypialni. Do korzystania z efektu świetlnego potrzebne są trzy baterie AAA, które nie są dołączone do zestawu. Opisywany przedmiot może być doskonałym pomysłem na prezent dla fana serii stworzonej przez George’a Lucasa.

Można z powodzeniem użyć repliki miecza świetlnego jako ozdoby wnętrza swojego lokalu mieszkalnego, a także wykorzystać ją w charakterze przedmiotu służącego do celów rozrywkowych. W ten sposób można wyrazić swoje przywiązanie do utworu. Dla tych, którzy marzą, aby chociaż przez chwilę poczuć się jak w uniwersum „Star Wars” taki upominek może być wręcz wspaniałą opcją. Przedmiot został wykonany z dbałością o szczegóły, a także w estetyczny sposób. Jeśli zatem w gronie swoich bliskich ma się kogoś, kto bardzo ceni sobie wspomniany świat przedstawiony, warto zastanowić się nad sprezentowaniem mu takiego właśnie gadżetu.

Zgodnie z oryginałem filmowym - dwa egzemplarze mieczy świetlnych, można połączyć specjalnym adapterem (w zestawie) w jedną broń - wymagane jest jednakże posiadanie dwóch sztuk oferowanych mieczy.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Replika 1:1
  • Miecz z serii Star Wars The Black Series Force FX
  • Wymagane baterie: 3xAAA, brak w zestawie