Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Zawsze kusiło Cię, żeby wejść do kasyna i spróbować swojego szczęścia przy automacie do gier, ale nie bardzo wierzysz w wygraną? I słusznie, trzeba mieć albo ogromne szczęście lub wydać całą górę pieniędzy by chociaż raz usłyszeć hasło: wygrana. Jest jednak skuteczny sposób na to aby pozbyć się konkurencji, a wszystkie wrzucane monety do maszyny ciągle pozostawały Twoje. Takim pomysłem jest maszyna do monet – Coin Pusher.

Super gadżet jakim jest miniaturowa maszyna do monet, zwana potocznie popychaczem do monet, a profesjonalnie coin pusher, może zagościć w Twoim domu, albo może być to prezent na osiemnastkę lub inną dowolną okazję. Jest to odejachany pomysł na każdą domową imprezę. Wystarczy postawić maszynę do monet na parapetówie, wieczorze kawalerskim lub osiemnastce, a goście nie będą mogli od niej odejść. Każdy będzie miał nadzieje, na to że zostanie właścicielem wszystkich monet znajdujących się w środku.  Dodatkowe efekty dźwiękowe oraz świetlne spowodują, że wszyscy poczują się jakby byli w prawdziwym kasynie.


Gadżet w szczegółach:

  • w skład zestawu wchodzą: maszyna do gry coin pusher oraz plastikowe żetony do gry
  • maszyna zasilana jest na 4 baterie typu R20 („D”) – brak w zestawie
  • wymiary całego opakowania: 35 x 27 x 20 cm