Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Król Lew to jedna z najwspanialszych bajek produkcji Disneya. Simba i Nala jako jedni z głównych bohaterów tej fantastycznej powieści, już teraz mogą zawitać w Twoim domu! W naszej ofercie maskotka Król Lew znajduje się zestaw dwóch pluszaków, Simby i Nali które ofiarowują sobie nieśmiałego buziaka. Maskotki oczywiście można rozłączyć, są to dwa osobne pluszaki, mierzące około 20 cm. W pyszczkach mają natomiast zamontowane magnesy dzięki czemu ich pocałunek jest bardziej trwały dla odwzorowania ich przyjaźni przerodzonej w miłość zgodnie z fabułą filmową.

Już teraz te maskotki mogą być Twoje. Może warto jedną z nich podarować dziewczynie na walentynki? A może w oryginalny sposób wyrazić swoją przyjaźń do koleżanki? To już pozostawiamy w Waszej gestii :) Maskotki Król Lew są urocze i śliczne, wykonane starannie z dbałością o szczegóły. Umieszczone są w elegackim i oryginalym opakowaniu które idealnie nadaje sie na prezent.


Gadżet w szczegółach:

  • Zestaw 2 maskotek z filmu Król Lew - Simba i Nala
  • Pluszaki mierzą około 20 cm
  • Magnesy umieszczone w pyszczkach
  • Łatwe prezentowe opakowanie
Napisz opinię
2014-04-07 16:53:53 - gotul22

wspaniale maskotki , godne polecenia

2014-04-15 18:20:51 - karina23

Maskotki są cudowne. Bardzo lubię „Króla Lwa” dlatego też nie mogłam się im oprzeć i zamówiłam sobie na urodziny, nie żałuję!

2015-04-12 15:28:35 - Simba :)

Świetne maskoty