Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jednym z najpopularniejszych seriali animowanych dla dzieci, od wielu lat jest Scooby Doo. Te bajki przedstawiają przygody przezabawnego psa Scooby Doo oraz jego przyjaciół. Jest to niezwykle znana produkcja studia Hanna-Barbera i na całym świecie cieszy się niebywałą popularnością. Scooby Doo odwiedza przeróżne miejsca i razem ze swoimi towarzyszami rozwiązuje rozmaite zagadki. Bajki ze Scooby Doo bawią i śmieszą oraz doskonale nadają się dla małych dzieci.

Pluszowa maskotka Scooby Doo, jest jednym z najważniejszych elementów kolekcji „Scooby Doo” dla każdetgo dziecka. Została wyprodukowana przez znaną i renomowaną firmę Joy Toy. Jest w całości wykonana z bardzo miękkiego pluszu. Materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku, przytulny i ciepły, dlatego każdemu dostarczy bardzo przyjemnych wrażeń. Scooby Doo maskotki, są wykonane bardzo starannie, z niezwykłą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ma wyszywane elementy, co znacznie podnosi wartość tej maskotki. Jej wysokość to 30cm. Ma przyjemny jasnobrązowy kolor, który jest bardzo ciepły. Ma także ciemnobrązowe ciapki, tak jak oryginalny Scooby Doo w bajce.

Scooby Do zabawki, będą idealnym prezentem dla każdego małego miłośnika tej bajki. Pluszak ten nadaje się dla małych dzieci, nie ma żadnych obaw, że dziecko zrobi sobie jakąś krzywdę, bawiąc się tą zabawką. Jakość wykonania zabawki jest bardzo wysoka.


Gadżet w szczegółach:

  • Maskotka Scooby Doo
  • Wysokość: 30cm
  • Materiał wykonania: plusz
  • Producent: Joy Toy