Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Obcy to niezwykle znana produkcja Ridleya Scotta z 1979 roku. Film został przedstawiony w kilku częściach, wzbudził niesamowite emocje u wszystkich fascynatów kina sci-fi, a kolejne części powstaja po dziś dzień. To doskonałej klasy horror fantastyczny, którego akcja rozgrywa się na statku kosmicznym w odległej galaktyce. Główna bohaterka w każdej z części musi się zmierzyć ze straszliwym Obcym, który zabija wszystko na swojej drodze. A że przestrzeń statku jest bardzo mała, Obcy ma duże pole manewru.

Maskotka Obcy, jest ciekawą propozycją dla wszystkich miłośników tego filmu. Pluszak ma wysokość 30 cm i jest w kolorze siwo-szaro-czarnym. Jej dużym atutem, jest wysuwanie się małej szczęki po naciśnięciu na brzuch maskotki, co doskonale odwzorcowuje postać Aliena w filmie. Maskotki są produkowane na oficjalnej licencji, co jest warte podkreślenia. Wykonane są z poliestru, pluszu i plastiku (szczęka) wysokiej jakości. Maskotka jest miękka i przyjemna w dotyku i nie stanowi żadnego zagrożenia podczas zabawy u dzieci w każdym wieku. Pluszowa figurka Obcego, jest bardzo starannie wykonana, z niezwykłą dbałością o szczegóły. Prezentuje ona bardzo wysoki poziom i jakość, idealnie nadaje sie na prezent.

Ta pluszowa postać Aliena, nadaje się zarówno do zabawy dla małych i dużych dzieci, a także może wzbogacić niejedną kolekcję gadżetów filmowych u zapalonego kolekcjonera. Jest polecana szczególnie fanom filmu Obcy, jako obcy gadżety filmowe. Jest wspaniałą propozycją na prezent, co jest warte przemyślenia. Jego cena jest niezwykle atrakcyjna, co doceni każdy kto lubi gadżety filmowe.


Gadżet w szczegółach:

  • Maskotka Obcy
  • Wysokość: 30cm
  • Materiał wykonania: 100% poliester i plastikowe elementy
  • Wysuwana szczęka
  • Kolor siwo-szaro-czarny.