Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Iron Man to super bohater wielu chłopców, który walczy ze zbrodnią za pomocą skonstruowanych prze siebie serii cybernetycznych zbroi wyposażonych w najnowocześniejsze technologie. Iron Man występuje w filmach fabularnych na punkcie których z pewnością oszalał nie jeden chłopiec.

A zatem, jeżeli tylko Twój syn jest wielkim fanem Iron Man'a, a Ty organizujesz imprezę urodzinową dla swojego dziecka i chcesz zaskoczyć swojego synka i jego kolegów, zrób to ciekawym gadżetem związanym z ich bohaterem! Mamy dla Ciebie gadżet, który z pewnością zachwyci każdego.

Organizując tematyczne przyjęcie poza innymi niespodziankami, świetnym gadżetem będzie również Marvel pojemnik na ciastka Iron Man. To nic innego jak efektowny i niezwykle pomysłowy pojemnik na ciastka oraz inne słodycze w kształcie hełmu ulubionego bohatera Twojego dziecka.

Twoje dziecko z pewnością przyzna, że masz tak samo świetne pomysły jak sam Tony Stark. A gdyby tylko Tony Stark umiał piec ciasteczka i miał na to czas z pewnością chciałby mieć taki pojemnik. Po urodzinach pojemnik na ciastka z pewnością znajdzie wiele innych zastosowań. Być może będzie miał honorowe miejsce w pokoju jego największego fana, a może będzie towarzyszył całej rodzinie podczas oglądania filmów jako pojemnik na popcorn, chipsy czy też inne smakołyki. A wyciąganie ich z głowy Iron Mana z pewnością będzie wielką frajdą i genialnym pomysłem na wspólne spędzenie wieczoru. Gadżet może być również świetnym i nituzinkowym pomysłem na prezentem dla starszych, jak i tych dorosłych wielbicieli Iron Man'a.


Gadżet w szczegółach:

  • pojemnik na ciastka - Iron Man
  • materiał: ceramika
  • opakowanie: pudełko kartonowe (wielokolorowe)
  • wymiary 19 x 12 cm
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji