Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Ulica Pokątna jest to ulica, na której znajdują się sklepy tylko dla czarowników. Jeśli chcesz się na niej znaleźć, musisz przejść przez Dziurawy Kocioł (pub w Londynie) na podwórze zapełnione kubłami na śmieci, a potem zastukać w odpowiednią cegłę w murze i otworzyć magiczne przejście. Możesz także dostać się tam za pomocą sieci Fiuu albo teleportacji.

Zakup lub wynajem lokalu na Ulicy Pokątnej jest bardzo kosztowny. Można tam zakupić wszystkie podręczniki i przedmioty potrzebne do nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart (takie jak różdżki, kociołki, pióra, pergaminy, miotły, mundurki, szaty) oraz mnóstwo innych ciekawych rzeczy, które umilają czas każdemu czarodziejowi.

Nasza mapa ulicy Pokątnej przybliży Ci to wyjątkowe miejsce, które z pewnością chciałbyś zobaczyć. Możesz śledzić miejsca, którymi podążał Harry Potter wraz ze swoimi przyjaciółmi. Jest to doskonały pomysł na prezent zarówno dla osób, które marzą aby się tam wybrać, jak i dla zagorzałych miłośników Harry'ego, którzy chcieliby umieścić ten wyjątkowy gadżet na swojej ścianie, co umożliwi im drewniana ramka zawarta w zestawie.

Mapa ulicy Pokątnej
wykonana z pergaminu, to idealny prezent dla Twoich bliskich, spraw aby na ich twarzach zagościł uśmiech. Niech ten niecodzienny gadżet przybliży im tajemniczy magiczny świat o którym marzą.

Produkt unikatowy - na licencji New Line Cinema


Gadżet w szczegółach:
- długość mapy: 47cm
- szerokość mapy: 19cm
- materiał: pergamin
- długość ramki: 54cm
- szerokość ramki: 26cm
- w skład zestawu wchodzi: drewniana ramka do ekspozycji mapy oraz sama mapa

Napisz opinię
2015-04-14 08:11:41 - kartograf

W sam raz dla każdego fana Harrego! :)

Polecamy