Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Lubisz podróżować i odkrywać nowe miejsca? Fascynują Cię inne kultury i obyczaje? Wszystkie swoje oszczędności przeznaczasz na przewodniki i zagraniczne wyprawy? Jeśli tak, to gratulujemy! Należysz do ludzi żądnych świata, otwartych na nowe wyzwania, nie bojących się samodzielnie stawiać czoła problemom. Specjalnie dla osób takich jak Ty powstała tajemnicza mapa zdrapka całego świata.

Na arkuszu wielkości 86,4x60,6 cm została wydrukowana mapa całego świata. Jednak nie to jest w niej najdziwniejsze. Kontury kontynentów i krajów zostały zakryte metaliczną, złotą farbą do zdrapywania. Całość wygląda jak jednak wielka zdrapka. Zdrapując farbę z poszczególnych miejsc, odkryjesz wybrane Państwo wraz z najważniejszymi wiadomościami na ich temat. To doskonała zabawa by w ciemno zaplanować kolejną podróż lub sprawdzić swoją wiedzę geograficzną.

Mapa zdrapka powieszona na ścianie może być niecodzienną ozdobą każdego pomieszczenia, a zarazem inspiracją do realizowania swoich marzeń o dalszych podróżach. Umieść ją w salonie, gabinecie lub poczekalni, a przekonasz się jak łatwo zainteresuje każdą osobę. Mapa zdrapka to doskonały prezent dla każdego – chłopaka, dziewczyny, rodziców, a nawet szefa lub ważnego kontrahenta.


Gadżet w szczegółach:

  • Mapka zdrapka – cały świat
  • Mapa do powieszenia na ścianie
  • Wymiar: 86,6 x 60,6 cm
  • Polska wersja językowa
  • Z góry pokryta złotą farbą do zdrapywania
  • Pod zdrapką ukryte kontury krajów wraz z ważnymi informacjami
  • W zestawie specjalna tuba transportowa
Napisz opinię
2015-04-07 22:13:36 - Autostopowicz

Jestem autostopowiczem i kupiłem sobie taka mapę by pamiętać o tym jakie kraje zwiedziłem. Świetna. by powiesić na ścianę.

2015-04-12 15:03:17 - Krystyna

Kupiłam córce kiedy przygotowywała się do matury z geografii, fajna metoda na zapmiętywanie

2015-04-13 07:40:15 - MonikaGus

Geografia od dzieciństwa była moim konikiem. Dzięki tej mapie łatwiej się uczyć :)

2017-02-04 18:59:32 - Mirek

Produkt dobrze zapakowany, szybka wysyłka. Polecam!

2019-07-15 18:07:57 - Aga

Idealna mapa dla mnie jako podróżnika. W łatwy sposób oznaczam kraje gdzie byłam, a pinezkami zaznaczam gdzie chciałabym pojechać :)