Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Ciemny pokój, jedyne światło wpada z drugiego pokoju, panuje półmrok. Rozglądasz sie po ścianach, pierw w lewo, potem w prawo, w ręku ściskasz pistolet. Nagle po prawej stronie pojawia się na ścianie śmieszny wizerunek duszka. Oddajesz strzał z pistoletu, który masz w ręki. Trafiony! Kolejny duszek pojawia sie po lewej, jeszcze następny nad Tobą na suficie. Czy to scenariusz nowego horroru? Skądże, toż to zabawna, ciekawa i interaktywna gra dla dzieci - Łowca duchów.

Łowca Duchów to gra składająca sie z projektora i pistoletu na podczerwień. Projektor (w kształcie śmiesznego kościotrupa) należy ustawić na środku pokoju, przygasić światło (całkowita ciemność nie jest potrzebna bo projekt wyświetla bardzo wyyraźny obraz). Wziąć do ręki specjalny pistolet który znajduje się w zestawie, i można zacząć polować na duchy Uśmiech. Głowa projektora będzie się obracać, a tym samym na ścianach będą wyświetlane śmieszne wizerunki duszków. Ponadto grze towarzyszyć będą stosowne odgłosy: wycie duchów, śmiech kościotrupka, odgłosy trafień i pochwycenia duchów oraz przeładowywania broni. Aby wygrać, należy wycelować w duszki z pistoletu i złapać ducha ze ściany specjalną wiązką. Elektroniczny mechanizm będzie zliczał ile duchów udało Ci się pochwycić. Uwaga, nie jest to takie łatwe, jednocześnie możesz złapać jedynie 6 duchów, masz magazynek tylko na 6 strzałów, a później musisz przeładować broń specjalnym przyciskiem!

Łowca Duchów to rewelacyjna gra dla jednej jak i wielu osób. W pojedynkę można ćwiczyć swój refleks, a ponadto w kilka osób można spróbować rywalizacji między sobą. Istnieje także możliwość zakupu osobnego, drugiego pistoletu, i łapania duchów bądź to w pojedynkę na dwa pistolety, albo w dwie osoby jednocześnie.

Udana zabawa gwarantowana !


Zabawka w szczegółach:

  • Łowca duchów elektroniczna gra interaktywna
  • Zestaw zawiera projektor, pistolet oraz instrukcję
  • Gra dla jednej jak i wielu osób
  • Gra wymaga baterii (nie dołączone do zestawu)
  • Gra dla dzieci i dorosłych, wymagany wiek 6+