Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Lego Technic Koparka 42006 to kolejny zestaw przygotowany przez Lego z serii maszyn budowlanych. Pokaźny zestaw klocków Lego Technic dzięki którym będziemy mogli złożyć jedna z dwóch maszyn budowlanych. Główna maszyna do koparka gąsienicowa z chwytakiem na wysięgniku. Czteroszponiasty chwytak może pomóc w wielu pracach w pokoju :) Dodatkowo koparka posiada obrotowy korpus, a całość jest ruchoma dzięki gąsienicom.

Drugi model jaki możemy zbudować z tych klocków to terenowy ciągnik gąsienicowy, który posiada ruchome elementy takie jak: poruszany w pionie (góra i dół) podnośnik a ponadto regulowany i odłączany płóg. Dodatkowo możemy zawsze sprawdzić co ciągnik ma pod maską, dzięki modułowi pozwalającemu ją otworzyć.

Obydwa modele, jeżeli wzbogaci się je o dodatkowy zestaw Lego Technic 8293 - Lego Power Function, stają się zmotoryzowanymi modelami którymi możemy poruszać za pomocą pilota.

Lego Technic koparka 42006 to zestaw przeznaczony dla osób w wieku 10-16 lat. Sprawi on nie lada radość i rozrwykę wszystkim młodym osobom które zainteresowane są mechaniką, robotyką i inżynierią. Pogłębi ich kreatywną ciekawość i zwiększy chęci poznawcze.


Klocki Lego Technic w szczegółach:

  • Zestaw Lego Technic Koparka 42006
  • Zestaw dla osób w wieku: 10-16 lat
  • Ilość elementów w zestawie 719
  • Wymiary opakowania: 35 x 37,5 x 7 cm
  • Ruchome elementy modelu
  • Model 2 w 1