Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Marzyłeś o tym, aby zostać konstruktorem samochodów? Podobają ci się wielkie maszyny o nieograniczonych możliwościach? Lego Technic 9397 to zestaw, z którego może powstać wspaniała, wielka ciężarówka do transportu drewna. Zbudowany z pojedynczych klocków Technic wóz, jest w pełni ruchomy i wyposażony w liczne obrotowe części. Hydrauliczny żuraw, chwytak, stopy, koła. Model prezentuje się bardzo realistycznie i zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie.

Zestaw można połączyć z silnikiem elektrycznym, który odpowiada za ruchy chwytaka do drewna. Złożenie klocków w sprawną całość ułatwia czytelna instrukcja.


Klocki Lego Technic w szczegółach:

  • Lego Technic 9397 ciężarówka do transportu drewna
  • Wyglądający jak prawdziwy model samochodu do transportowania drewna
  • Posiada obracające się części
  • Dźwig do drewna poruszany przy użyciu silnika elektrycznego
Napisz opinię
2015-04-13 08:12:26 - Mauser

Świetny, zaawansowany zestaw dla każdego fana - bez względu na wiek.

2015-04-14 08:02:11 - Irek

100% zadowolenia, gwarancja jakości!