Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Każdy, kto posiada w sobie żyłkę mechanika, konstruktora, inżyniera, robotyka i automatyka, z pewnością dobrze zna serię klocków Lego Technic Mindstorms. Prezentowany zestaw EV3 posiada niezbędne elementy, czujniki, przewody i serwomotory, pozwalające zbudować model robota. Klocki Lego nie tylko bawią ale przede wszystkim uczą!

Wykorzystując wszystkie znajdujące się w zestawie zaawansowane elementy, z pomocą instrukcji lub samodzielnie zbudujesz ruchomy model robota, który może przybrać jedną z kilku (aż 5) postaci: skorpiona, węża, łazika i robota (track3r, r3ptar, spik3r, ev3rstorm, gripp3r). W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, oraz bardzo czytelny i niesprawiający trudności obsługi graficzny interfejs użytkownika. Siłą tego zestawu jest mnogość wyjść i wejść: porty USB, czujniki podczerwieni IRDA, a także możliwość współpracy z Wi-Fi oraz internetem. Obecność czytników kart MicroSD to dodatkowa wielka zaleta zestawu. Wszystkie przyciski w robocie są podświetlane. Zestaw wyposażony w aż 4 porty silnikowe, pozwalające zbudować nie tylko zaproponowane przez producenta modele robotów.

Pełny opis wygląda tak jakbyśmy mieli styczność z wysoce wyspecjalizonym urządzeniem korzystającym z najnowszych zdobyczy technologiczny. Nowoczesna technologia tutaj jak najbardziej się zgadza, a sam zestaw klocków Lego jest dostosowany do użytkowania, nauki i zabawy przez dzieci już od 10 roku życia!  Klocki Mindstorms EV3 Robot pobudzi kreatywność, zdolności manualne i logicznego myślenia u twojego dziecka.

Kupno tego zestawu to najlepsza możliwa inwestycja w rozwój swój jak i swojego dziecka. Nieograniczona liczba rozwiązań i zastosowań, sprawia że Lego Mindstorms EV3 Robot to wyśmienita rozrywka na długie godziny.


Klocki Lego w szczegółach:

 • Lego Mindstorms EV3 Robot
 • Moduł EV3 z procesorem ARM9
 • Port USB do połączeń Wi-Fi i Internetu
 • Czytnik kart Micro SD
 • Podświetlane przyciski
 • 4 gniazda silników
 • W zestawie znajdują się 3 serwosilniki, pilot, czujnik koloru, czujnik dotykowy, czujnik podczerwieni
 • Zestaw zbudowany z ponad 550 elementów LEGO® Technic
 • Możliwość kontrolowania robota czujnikiem podczerwieni
 • Dołączone oprogramowanie z interfejsem obrazkowym
 • Sterowanie robotem przez pilot lub dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne
 • W zestawie instrukcja montaż 5 robotów
 • Baterie nie są częścią zestawu
 • Wymiary:
  LEGO MINDSTORMS EV3 – dowolne wymiary
  SPIK3R: 41 x 38 x 40 cm
  EV3RSTORM: 41 x 19 x 21 cm
  R3PTAR: 35 x 81 x 8 cm
  GRIPP3R: 30 x 24 cm x 18 cm
  TRACK3R: 9 x 27 x 21 cm
Napisz opinię
2014-03-09 02:47:37 - Krzysztof_32

Kupiłem ten zestaw we wtorek, a już w czwartek był u mnie! Niezmiernie mnie to ucieszyło, bo był potrzebny na piąte - urodziny dziecka - sam produkt SUPER, wart swojej ceny, niezwykle zaciekawił dziecko które nie może się od niego oderwać. POLECAM

2015-04-07 21:28:23 - ulrich

Zestaw idealny na prezent. Gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych chwil spędzonych wraz z dzieckiem!

2015-04-12 22:27:51 - Dyguś

Koszt jest wysoki ale jest to zajęcie długoczasowe więc naprawdę się opłaca

2015-04-14 08:01:27 - Marcin34

Mimo iż jest to dość kosztowny prezent, obdarowana osoba będzie skakać ze szczęścia! :)