Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Statki i myśliwce kosmiczne to nieodłączna część sagi Star Wars. W każdej części mamy do czynienia z oryginalnymi latającymi pojazdami. Wojny Klonów także doczekały się wyróżniającego statku – myśliwca Z-95 Headhunter.

Myśliwiec jest wyposażony w długi dziób, ma szerokie skrzydła, dwa silniki odrzutowe i duży wybór broni. Headhunter, którego zbudujesz z 373 elementów klocków Lego Star Wars dysponuje również wysuwanym podwoziem i wyrzutnią rakiet opartą o technologię LEGO TECHNIC. Oprócz tego możesz w tylnej części myśliwca zainstalować elektroniczną lornetkę oraz miotacz płomienie. Unoszona przeźroczysta pokrywa kokpitu pozwala na umieszczenie w kabinie jednej z 3 mini figurek LEGO: żołnierza 501 oddziału klonów, klona pilota albo Ponga Krella.

Każda z postaci dysponuje własnym mini arsenałem broni. Prawidłowe skonstruowanie Z-95 umożliwi Ci oryginalna, kolorowa instrukcja. W naszej ofercie znajdziesz wiele innych zestawów LEGO STAR WARS, dzięki którym stworzysz własny świat Gwiezdnych Wojen.


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Star Wars – Z-95 Headhunter
  • Zestaw złożony z 373 elementów i 3 postaci (z elementów zbudujesz myśliwiec odrzutowy Z-95 Headhunter)
  • Zabawka dla dzieci od lat 8
Napisz opinię
2015-04-12 23:46:05 - annie

z zestawu można zrobić naprawdę wiele różnych konstrukcji.. jest kolorowy, piękny

2015-04-14 08:01:46 - 524

super pomysł na prezent!