Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Gwiezdne Wojny obfitują w oryginalne postaci bohaterów i fantastyczne maszyny. Przykładem kosmicznego cuda techniki na pewno jest wielki robot AT-RT. W tej maszynie niemal wszystko jest charakterystyczne: wysokość, przegubowe długie nogi, uzbrojenie i zdolność do szybkiego poruszania się.

Lego Star Wars – AT-TR jest unikalnym zestawem, pozwalającym na zbudowanie własnej maszyny atakująco-obronnej o kryptonimie AT-RT. Robot został wyposażony przez inżynierów w ruchome działko laserowe oraz pojemy schowek na broń ręczną, m.in. miotacze ognia. Wykorzystaj tę broń, przekaż ją 3 mini figurkom (Mistrz Yoda, żołnierz z 501 oddziału klonów i kapitan droidów komandosów) i stocz zaciekłą bitwę

Po otwarciu pudełka przygotuj się na szybszą pracę serca, kiedy Twoje oczy ujrzą aż 222 elementy klocków Lego. Aby ułatwić Ci ich montaż, producent zadbał o przygotowanej dokładnej instrukcji montażu. Przekonaj się co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy z serii klocków LEGO STAR WARS.


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Star Wars – AT-RT
  • Zestaw złożony z 222 elementów i 3 postaci (z elementów zbudujesz maszynę AT-RT i działo laserowe)
  • Wielkość opakowania: 191 x 262 x 46 mm
  • Zabawka dla dzieci od lat 7