Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Klocki Lego cieszą się popularnością na całym świecie. To wysokiej jakości klocki, które składają się z małych elementów. Można  z nich tworzyć i budować przeróżne postacie i konstrukcje, co zapewnia zabawę na długie godziny. Jakość klocków lego, jest niepodważalna, są wykonane z niezwykle trwałego materiału, który jest bezpieczny dla dzieci.

Lego Ninjago Epicka Walka Smoków 9450, to propozycja dla dzieci od 8 lat. W skład zestawu wchodzi 915 elementów i 7 minifigurek. Wśród nich znajdują się Lloyd ZX, Jay ZX, Sensei Wu, lord Garmadon, Acidicus, Skalidor, Chokun. Z klocków można stworzyć dwa ogromne smoki, które mogą stanąć ze sobą do walki. Jednym z nich jest czterogłowy Ultrasmok, który ma rozkładane skrzydła i ruchomy szpony i głowy. Jego wysokość wynosi 22cm, długość 50cm, a  szerokość 35cm. Drugi ze smoków to Wielki Pożeracz, który ma bardzo elastyczne ciało i otwieraną paszczę, w której może się zmieścić jedna minifigurka. Jego postać ma długość 34 cm. Ponadto w zestawie znajdują się 4 złote bronie, 7 zwykłych broni oraz ostrze Hypnobrai, które zawiera czerwoną kapsułkę antyjadu. W zestawie Lego Ninjago jest również Wężowe Więzienie o wysokości 25cm i szerokości 20cm.  

Lego epicka walka smoków, przeniosą dziecko do niesamowitej krainy fantazji Ninjago, gdzie może się wcielić w postać lorda Garmadona i zmierzyć się z ogromnym smokiem. Dziecko może się również wcielić w postać Jaya ZX i zmierzyć się z groźnymi  wężowymi generałami , aby uwolnić z Wężowego Więzienia swojego wielkiego mistrza.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego ninjago epicka walka smoków
  • Producent: Lego
  • Ilość elementów:  915 i 7 minifigurek  
  • Wiek: od 8 lat
  • Nr katalogowy: 9450
  • Wymiary: 58cm x 38cm x 8cm