Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Klocki Lego cieszą się popularnością na całym świecie. To wysokiej jakości klocki, które składają się z małych elementów. Można  z nich tworzyć i budować przeróżne postacie i konstrukcje, co zapewnia zabawę na długie godziny. Jakość klocków lego, jest niepodważalna, są wykonane z niezwykle trwałego materiału, który jest bezpieczny dla dzieci.

Lego Ninjago Epicka Walka Smoków 9450, to propozycja dla dzieci od 8 lat. W skład zestawu wchodzi 915 elementów i 7 minifigurek. Wśród nich znajdują się Lloyd ZX, Jay ZX, Sensei Wu, lord Garmadon, Acidicus, Skalidor, Chokun. Z klocków można stworzyć dwa ogromne smoki, które mogą stanąć ze sobą do walki. Jednym z nich jest czterogłowy Ultrasmok, który ma rozkładane skrzydła i ruchomy szpony i głowy. Jego wysokość wynosi 22cm, długość 50cm, a  szerokość 35cm. Drugi ze smoków to Wielki Pożeracz, który ma bardzo elastyczne ciało i otwieraną paszczę, w której może się zmieścić jedna minifigurka. Jego postać ma długość 34 cm. Ponadto w zestawie znajdują się 4 złote bronie, 7 zwykłych broni oraz ostrze Hypnobrai, które zawiera czerwoną kapsułkę antyjadu. W zestawie Lego Ninjago jest również Wężowe Więzienie o wysokości 25cm i szerokości 20cm.  

Lego epicka walka smoków, przeniosą dziecko do niesamowitej krainy fantazji Ninjago, gdzie może się wcielić w postać lorda Garmadona i zmierzyć się z ogromnym smokiem. Dziecko może się również wcielić w postać Jaya ZX i zmierzyć się z groźnymi  wężowymi generałami , aby uwolnić z Wężowego Więzienia swojego wielkiego mistrza.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego ninjago epicka walka smoków
  • Producent: Lego
  • Ilość elementów:  915 i 7 minifigurek  
  • Wiek: od 8 lat
  • Nr katalogowy: 9450
  • Wymiary: 58cm x 38cm x 8cm