Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Seria klocków Lego Ninjago, to jedna z najbardziej popularnych serii wśród klocków dla dzieci. W tej odsłonie producent Lego, proponuje super nowoczesny pojazd ultradźwiękowy. To jeden z elementów fantastycznego świata Ninjago, gdzie rządzą smoki i wężowi generałowie. W tym świecie codziennie zmierza się ze sobą dobro i zło, dlatego klocki Lego z tej serii uczą dzieci odróżniania tych dwóch przeciwstawnych mocy.

Lego ninjago pojazd ultradźwiękowy 9449, to pojazd składający się z 952 elementów. Pojazd ten można rozłożyć na kilka różnych części. Można z niego odłączyć pojazd latający, który dzięki złotym ostrzom skrzydłowym, może stanąć do podniebnej walki. Pojazd posiada także ogromne działa głośnikowe, dzięki którym można specjalną muzyką uśpić goniące nas ogromne węże. Jest on także wyposażony w gąsienice, dzięki którym można poruszać się po rozmaitych terenie. W zestawie znajduje się lego pojazd ultradźwiękowy, ostrze Fangpyre z czerwoną kapsułką antyjadu, 4 złote bronie i 5 zwykłych broni.

Dziecko ma okazję wcielić się w postać jednego z Mistrzów Spinjitzu, którzy mają za zadanie dogonić uciekające postacie: najwyższego dowódcę Pythora i jego ochroniarza Spittę, którzy uciekają po pustyni z ostrzem Fangpyre. Taka zabawa to mnóstwo emocji i frajdy, klockami tymi można się bawić samemu lub z przyjaciółmi, co jest niezwykle istotne. Co najważniejsze klocki lego są wykonane z bardzo mocnego plastiku, odpornego na zniszczenia i nieszkodliwego dla dzieci. Taki prezent dla dziecka, na pewno przyniesie mu mnóstwo radości.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego Ninjago Pojazd Ultradźwiękowy 9449
  • Producent: Lego
  • Wymiary: 48cm x 37,8cm x 7,1cm
  • Ilość elementów: 622 i 6 minifigurek
  • Wiek: od 8 lat
  • Nr katalogowy: 9449