Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Klocki Lego, to propozycja dla małych i dużych dzieci. Są to najbardziej popularne klocki na świecie, którymi bawią się miliony dzieci. Klocki te rozwijają wyobraźnię, uczą odróżniać dobro od zła i przenoszą do świata fantazji.

Klocki Lego Ninjago, to niezwykła seria, przenosząca nas do świata Ninjago, gdzie dzielni samurajowie muszą nieustannie walczyć ze swoimi wrogami i ogromnymi smokami. Lego samuraj mech 9448 to zestaw 452 klocków i 3 minifigurek. Można w nim znaleźć postać Samuraja X, Snike’a i Bytara. W skład tego zestawu wchodzi katapulta, broń i Ostrze Constrictai z pomarańczową kapsułką antyjadu. Z klocków można stworzyć potężnego Samuraja Mecha, którym pilotować będzie Samuraj X. Podczas swojej podróży, musi on zmierzyć się z podstępnymi postaciami zwiadowcy Snike’a i wojownika Bytara. Ogromny Samuraj Mech jest wyposażony w działko naramienne, potężne ostrze i ostre chwytaki, dlatego bez problemu poradzi sobie z wężami Constrictai.

Klocki Lego na pewno przypadną do gustu, każdemu dziecku, które lubi tworzyć niesamowite historie. Seria Lego Ninjago fascynuje dzieci na całym świecie. Klocki te są niezwykle precyzyjnie i starannie wykonane, z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Są wykonane z trwałego plastiku, który nie odkształca się, ani nie niszczy. Można się więc nimi bawić do woli w różnych miejscach i porach. Taki zestaw idealnie nadaje się dla dzieci, ponieważ  ma działanie edukacyjne. Jego cena nie jest wygórowana, raczej idealne pasuje do jego niepodważalnej jakości.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego Ninjago Samuraj Mech 9448
  • Producent: Lego
  • Ilość elementów: 452 i 3 minifigurki
  • Wiek: od 8 lat
  • Nr katalogowy: 9448
Napisz opinię
2015-04-07 21:30:21 - jużniedziecko

Super prezent! Ponadczasowe LEGO okazuje się być doskonałym upominkiem dla każdego, nie tylko dziecka... :)

2015-04-12 23:25:01 - Legolas

LEGO to klasyka tyle, że w nowoczesnym wydaniu jak to nasze czasy