Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Statek Perła Przeznaczenia to olbrzymi, groźny okręt, na którym dzielni bohaterowie Ninjago przemierzają świat w misji powstrzymania Lorda Garmadona.

Prezentowany zestaw Lego Ninjago to komplet składający się z aż 680 elementów, z których można zbudować wielki okręt Perła Przeznaczenia. Zbudowany okręt jest wyposażony w dwa wielkie ruchome żagle, dzieło armatnie, kotwice, oraz 6 różnych postaci: Sensei Wu, Kendo Zane, Kendo Jay, Lord Garmadon, Skales i Slithraa.

Złożenie wszystkich klocków do prezentowanego modelu ułatwia szczegółowo ilustrowana instrukcja, dołączona do każdego zestawu. Klocki Lego to legendarna jakość wykonania i wytrzymałość, połączona z modnymi i inspirującymi dzieci seriami filmowych zabawek. Wybierając ten zestaw, na pewno sprawisz wielką radość dziecku zakochanemu w przygodach bohaterów Ninjago.

Samodzielnie zbudowanie statku Perła Przeznaczenia wydaje się niemal niemożliwe. Chyba że posiadasz klocki Lego Ninjago!


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Ninjago – Perła Przeznaczenia
  • Zestaw złożony z 680 elementów i 6 postaci: Sensei Wu, Kendo Zane, Kendo Jay, Lord Garmadon, Skales i Slithraa
  • Zabawka dla dzieci od lat 8