Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Ten czas musiał nadejść. Legendarna finalna bitwa rozegra się właśnie dziś. Lloyd - Złoty Ninja, przywołał pomocnika! Dosiadając swojego Złotego Smoka odnalazł kryjówkę żołnierzy lorda Garmadona. To wstęp do największej bitwy w świecie Lego Ninjago, ale pierw Złoty Smok i Lloyd muszą poradzić sobie ze śmiercionośną katapultą. Nie są jednak bezbronni, Złoty Smok jest niezwykle zwinny, potrafi unikać pocisków katapulty, manewrując swoimi wielkimi, rozkładanymi skrzydłami momentalnie może zbliżyć się do przeciwnika i wystrzelić smoczą kulę która zmiecie katapultę z powierzchni ziemi. Pomóż Lloydowi na Złotym Smoku pokonać żolnierzy lorda Garmadona.

Zestaw Lego Ninjago 70503 Złoty Smok składa się z 252 elementów. W zestawie zawarty jest latający pojazd Ninjago Złoty Smok, który posiada rozkładane skrzydła i potrafi strzelać smoczą kulą. Ponadto w zestawie znajdziemy katapultę, 3 minifigurki (Lloyd - Złoty Ninja, zwiadowca i wojownik lorda Garmadona) i zestaw broni (złoty miecz Lloyda, dzida, szabla, dynamit i młot).

Dołącz do bitwy wznosząc się na Złotym Smoku Ninjago i pokonaj żołnierzy lorda Garmadona.


Zabawka w szczegółach:

  • Klocki Lego Ninjago 70503 Złoty Smok
  • Zestaw zawiera: pojazd Złoty Smok, 3 minifigurki, katapultę, zestaw broni
  • Zestaw składa się z 252 elementów
  • Klocki Lego dla dzieci od 8 lat
  • Wymiary Złotego Smoka: 35 x 35 x 15 cm
  • Wymiary katapulty: 10 x 5 x 3 cm
  • Wymiary opakowania: 36 x 19 x 6 cm