Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kocki Lego to znany producent klocków, który ma niezwykłą renomę. Od lat tworzy klocki dla dzieci, które są solidnie wykonane z trwałego plastiku, odporne na uszkodzenia i bezpieczne dla dzieci. Lego klocki to propozycja dla dzieci o dużej wyobraźni. Uczą i bawią jednocześnie, rozwijają wyobraźnię i uczą logicznego myślenia.

Lego Gryzowóz Lashy 9447 to zestaw klocków lego, przeznaczony dla dzieci od lat 7. W skład zestawu wchodzi przede wszystkim gryzowóz lashy, który posiada bicze w ogonie i zabójcze rakiety. Taki pojazd jest poważnym zagrożeniem dla każdego, dlatego każdy chciałby nim kierować. Ponadto w zestawie znajduje się minifigurka Colea’a ZX i zwiadowcy z plemienia Venomari Lasha. Dodatkowo zestaw zawiera kuźnię z klocków lego, stare ostrze Venomari z zieloną kapsułką antyjadu, złotą broń i 5 zwykłych rodzajów broni. Dziecko ma okazję wcielić się w postać Lashy, który atakuje Cole’a na swoim gryzowozie, albo w postać Cole’a, który odnajduje jedno z zagubionych ostrzy Venomari i musi ściągać Lasha, który mu je odebrał podstępem.

Lego ninja grywozów lashy, to wspaniałe klocki Lego z serii Lego Ninjago. Są  doskonałą propozycją na prezent dla małych odkrywców i fascynatów świata Ninjago. Klockami tymi można się bawić godzinami, bo można z nich tworzyć przeróżne postacie i kształty, łączyć ze sobą kilka zestawów i bawić się nimi samemu bądź z przyjaciółmi. Cena produktu jest bardzo atrakcyjna, a sam produkt cieszy się sporą popularnością. Prezentuje najwyższą jakość wykonania i dokładność w oddaniu wszelkich szczegółów.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego Ninjago Gryzowóz Lashy 9447
  • Producent: Lego
  • Ilość elementów: 250 i 2 minifigurki
  • Wiek: od 7 lat
  • Nr katalogowy: 9447