Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jesteś smutny, bo straciłeś ulubione mini figurki LEGO? A może chcesz uzupełnić kolekcję, ale nie możesz natrafić na brakujące postaci? Jest wyjście z tej sytuacji. Fabrycznie nowe, oryginalne mini figurki LEGO na pewno wywołają uśmiech na Twojej twarzy. To także wymarzona niespodzianka dla osób kolekcjonujących figurki, oraz tych, którzy nieustannie rozbudowują swoje kolekcje klocków LEGO.

Z myślą o zagorzałych wielbicielach i kolekcjonerach LEGO, wprowadziliśmy do oferty serię minifigurek. Każda seria to zestaw 16 wyjątkowych postaci. Każda z nich została indywidualnie zapakowana do saszetki. Saszetki są nieprzeźroczyste, więc nie ma możliwości określenia, która figurka jest jej zawartością. To na którą trafisz, to prawdziwa rosyjska ruletka. Tylko jedna rzecz jest w niej pewna – figurka będzie oryginalna i najwyższej jakości!

Seria 11 składa się z 16 figurek:
Scientist (Naukowiec), Lady Robot (Kobieta robot), Evil Mech, Yeti, Saxophone Player (Saksofonista), Holiday Elf (Świąteczny elf), Constable (Konstabl - Policjant/Strażnik), Pretzel Girl (Dziewczyna z preclem), Diner Waitress (Kelnerka), Scarecrow (Strach na wróble), Barbarian (Wojownik barbarzyńca), Welder (Spawacz), Mountain Climber (Górski wspinacz / ratownik - Alpinista), Grandma (Babcia), Island Warrior (Wyspowy wojownik w masce), Gingerbread Man (Ciasteczkowy ludzik)


Gadżet w szczegółach:

  • Oryginalne mini figurki LEGO – seria 11
  • W 1 saszetce znajduje się 1 losowa figurka
  • Brak możliwości wyboru postaci – wybór losowy
  • Zabawka dla dzieci od lat 5