Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jesteś smutny, bo straciłeś ulubione mini figurki LEGO? A może chcesz uzupełnić kolekcję, ale nie możesz natrafić na brakujące postaci? Jest wyjście z tej sytuacji. Fabrycznie nowe, oryginalne mini figurki LEGO na pewno wywołają uśmiech na Twojej twarzy. To także wymarzona niespodzianka dla osób kolekcjonujących figurki, oraz tych, którzy nieustannie rozbudowują swoje kolekcje klocków LEGO.

Z myślą o zagorzałych wielbicielach i kolekcjonerach LEGO, wprowadziliśmy do oferty serię minifigurek. Każda seria to zestaw 16 wyjątkowych postaci. Każda z nich została indywidualnie zapakowana do saszetki. Saszetki są nieprzeźroczyste, więc nie ma możliwości określenia, która figurka jest jej zawartością. To na którą trafisz, to prawdziwa rosyjska ruletka. Tylko jedna rzecz jest w niej pewna – figurka będzie oryginalna i najwyższej jakości!

Seria 11 składa się z 16 figurek:
Scientist (Naukowiec), Lady Robot (Kobieta robot), Evil Mech, Yeti, Saxophone Player (Saksofonista), Holiday Elf (Świąteczny elf), Constable (Konstabl - Policjant/Strażnik), Pretzel Girl (Dziewczyna z preclem), Diner Waitress (Kelnerka), Scarecrow (Strach na wróble), Barbarian (Wojownik barbarzyńca), Welder (Spawacz), Mountain Climber (Górski wspinacz / ratownik - Alpinista), Grandma (Babcia), Island Warrior (Wyspowy wojownik w masce), Gingerbread Man (Ciasteczkowy ludzik)


Gadżet w szczegółach:

  • Oryginalne mini figurki LEGO – seria 11
  • W 1 saszetce znajduje się 1 losowa figurka
  • Brak możliwości wyboru postaci – wybór losowy
  • Zabawka dla dzieci od lat 5