Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kiedy ciemność otacza Twoje biurko, szukasz sposobów jak ją pokonać. Jedno z najskuteczniejszych rozwiązań przychodzi ze strony, której nigdy byś o to nie podejrzewał. Czy przypuszczałeś że Darth Vader stanie specjalnie dla Ciebie do pojedynku ze złowieszczym mrokiem?

Tak właśnie może być, kiedy na Twoim biurku znajdzie się lampka LED z serii Lego Star Wars. Lampka została zaprojektowana na kształt i podobieństwo figurki LEGO Darth Vader. Bohater Gwiezdnych Wojen został postawiony na czarnym postumencie, a w ręku dzierży świetlny miecz. To właśnie on rozświetli przestrzeń w Twoim pokoju, zapewniając Ci komfortowe warunki do pracy i zabawy.

Licząca sobie ok. 25 cm wysokości lampka LED to najwyższej jakości oryginalny produkt LEGO. Zasilanie lampki odbywa się poprzez kabel z wejściem USB, który możesz podłączyć do laptopa lub komputera stacjonarnego. Niski pobór prądu i duża efektywność świetlna to znakomite połączenie, które nada wyjątkowego klimatu Twojemu pokojowi. Lampka może być używana jako oświetlenie pomocnicze w trakcie pracy lub gry na komputerze, oraz jako lampka nocna, jeżeli komputer zostanie pozostawiony w trybie uśpienia.


Zabawka w szczegółach:

  • LEGO STAR-WARS – lampka USB Darth Vader
  • Zasilanie USB
  • Wysokość: ok 21 cm + podstawka 4 cm
  • Waga: 374 g
  • Opakowanie: kartonik
Napisz opinię
2014-03-19 13:04:18 - Krzysztof

Mojemu synowi lampka się bardzo spodobała -polecam

2015-04-12 15:42:16 - Damian

Produkt taki jak na zdjęciu - wszystko ok