Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Pomimo że dinozaury wyginęły miliony lat temu, Ty nadal możesz się nimi bawić. W dalszym ciągu są tak samo przerażająco wielkie i niebezpieczne, jak np. te z filmu Jurassic Park. Gotowe do ataku o każdej porze dnia i nocy, czyhają na to, aby upolować nową zdobycz.

Ucieknij morderczym dinozaurom, wykorzystując zwinny i szybki helikopter. Szczegółowo zaplanuj strategię ich schwytania i przetransportowania na opustoszałą wyspę, posługując się specjalnym chwytakiem, zamocowanym do podwozia śmigłowca. To wszystko dzięki klockom LEGO DINO w zestawie Tyranozaur łowca.

W skład zestawu wchodzą klocki lego, z których powstanie wielozadaniowy śmigłowiec z ruchomym wirnikiem, łańcuch i chwytak dla dinozaura, a także klocki do zbudowania szybkiego pojazdu kołowego z doczepioną przyczepką. Całość zestawu uzupełniają dwie figurki, oraz wielka postać dinozaura. W zestawie łącznie znajdziesz 480 elementów – wszystkie najwyższej jakości, gwarantowane marką LEGO. W przypadku napotkania jakichkolwiek problemu, z pomocą przyjdzie Ci szczegółowa instrukcja montażu


Gadżet w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Dino – Tyranozaur łowca
  • Zestaw złożony z 480 elementów i 2 postaci (helikopter, samochód z przyczepką, ludziki i figurka dinozaura)
  • Zabawka dla dzieci od lat 7
Napisz opinię
2014-03-04 03:16:55 - Misiek

Super klocki, nie mogę się już doczekać jak będą znowu dostępne

2015-04-12 23:22:41 - Tyrałka

Naprawdę super produkt, polecamy razem z synem

Polecamy