Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Klocki Lego to najpopularniejsze klocki na rynku. Od wielu lat bawią się nimi dzieci na całym świecie. Lego to bardzo znana marka, wyróżniająca się wysoką jakością wykonania i niezwykłą pomysłowością, w tworzeniu zabawek z klocków dla dzieci. Firma tworzy niezwykłe propozycje, które podbijają serca dzieci w różnym wieku.

Lego Mobilna jednostka Policji 60044, to propozycja dla dzieci od lat 5. Jest to zestaw z serii Lego City, jednej z najbardziej znanych producenta Lego. To niezwykle rozbudowany pojazd w całości wykonany z klocków Lego, którym można się bawić godzinami. W składzie tej mobilnej jednostki, znajduje się policyjny pojazd, duża przyczepa z centrum dowodzenia, gdzie znajduje się wiele komputerów i telefonów, policjanci i oczywiście złodziej. Zadaniem policjantów jest oczywiście dogonienie złodzieja, który ucieka z kulą u nogi i skradzioną gotówką. Zabawa jest mocno emocjonująca i za każdym razem może mieć inny przebieg. Wszystko zależy od pomysłowości dziecka i jego planów.

Zestaw składa się z 375 elementów. Każdy element jest szczegółowo dopracowany i bardzo skrupulatnie wykonany. Klocki te są w pełni bezpieczne dla dzieci, dlatego zestaw ten jest idealnym prezentem dla wszystkich maluchów lubiących się bawić klockami Lego. Mobilna jednostka policji, to wysoka jakość w rozsądnej cenie, jednego z najbardziej znanych producentów klocków.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego City Mobilna Jednostka Policji 60044
  • Producent : Lego
  • Ilość elementów: 375 i 3 minifigurki
  • Wiek: 5-12 lat
  • Nr katalogowy: 60044
  • Wymiary pudełka: 59 x 282 x 540 mm
  • Wymiary samochodu policyjnego: około 16 cm x 30 cm 7 cm
Napisz opinię
2015-04-13 08:11:53 - MamaLusi

Kto powiedział, że Lego jest tylko dla chłopców? Moja córa bawi się tym zestawem od przeszło roku i wciąż jest zachwycona!