Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Klocki Lego to najpopularniejsze klocki na rynku. Od wielu lat bawią się nimi dzieci na całym świecie. Lego to bardzo znana marka, wyróżniająca się wysoką jakością wykonania i niezwykłą pomysłowością, w tworzeniu zabawek z klocków dla dzieci. Firma tworzy niezwykłe propozycje, które podbijają serca dzieci w różnym wieku.

Lego Mobilna jednostka Policji 60044, to propozycja dla dzieci od lat 5. Jest to zestaw z serii Lego City, jednej z najbardziej znanych producenta Lego. To niezwykle rozbudowany pojazd w całości wykonany z klocków Lego, którym można się bawić godzinami. W składzie tej mobilnej jednostki, znajduje się policyjny pojazd, duża przyczepa z centrum dowodzenia, gdzie znajduje się wiele komputerów i telefonów, policjanci i oczywiście złodziej. Zadaniem policjantów jest oczywiście dogonienie złodzieja, który ucieka z kulą u nogi i skradzioną gotówką. Zabawa jest mocno emocjonująca i za każdym razem może mieć inny przebieg. Wszystko zależy od pomysłowości dziecka i jego planów.

Zestaw składa się z 375 elementów. Każdy element jest szczegółowo dopracowany i bardzo skrupulatnie wykonany. Klocki te są w pełni bezpieczne dla dzieci, dlatego zestaw ten jest idealnym prezentem dla wszystkich maluchów lubiących się bawić klockami Lego. Mobilna jednostka policji, to wysoka jakość w rozsądnej cenie, jednego z najbardziej znanych producentów klocków.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego City Mobilna Jednostka Policji 60044
  • Producent : Lego
  • Ilość elementów: 375 i 3 minifigurki
  • Wiek: 5-12 lat
  • Nr katalogowy: 60044
  • Wymiary pudełka: 59 x 282 x 540 mm
  • Wymiary samochodu policyjnego: około 16 cm x 30 cm 7 cm
Napisz opinię
2015-04-13 08:11:53 - MamaLusi

Kto powiedział, że Lego jest tylko dla chłopców? Moja córa bawi się tym zestawem od przeszło roku i wciąż jest zachwycona!