Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Lego to jedna z najpopularniejszych marek klocków do składania. Bawią się nimi dzieci na całym świecie, często towarzyszą im w tym rodzice. Klocki te zajmują czas na wiele godzin, bo składają się z setek elementów. Producent ten jest znany i szanowany na całym świecie, bo tworzy niesamowite klocki o wszechstronnym przeznaczeniu.

Lego City lotnisko to zestaw klocków lego przeznaczony dla dzieci od 6 lat. W skład zestawu składającego się z 703 elementów, wchodzi nowoczesny model samolotu oraz profesjonalne lotnisko. Na lotnisku można zrelaksować się w kawiarni czy odpocząć w poczekalni, w oczekiwaniu na lot. Można też przejść przez bramkę bezpieczeństwa i oddać bagaż do prześwietlenia. W zestawie znajduje się również  7 małych postaci lego, którymi można się bawić na różne sposoby. Można też przejść przez obrotowe drzwi, co jest dużą frajdą. Lego lotnisko to propozycja dla dzieci lubiących tworzyć własne historie i godzinami bawić się małymi klockami.

Lego, to producent klocków o wysokim standardzie, co doceniają rodzice na całym świecie. Klocki Lego są niezwykłej jakości. Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Konstrukcje i postacie z nich tworzone, są niezwykle realistyczne i wiernie przedstawiają swoje prototypy. Dzięki nim można tworzyć coraz to nowe historie, a każda z nich może mieć nowe zakończenie, dzięki czemu zabawa zawsze jest ciekawa. Lego Lotnisko 3182 idealnie nadaje się na prezent dla dziecka, które kocha budować  z klocków lego a przy okazji fascynuje się samolotami. Taki prezent zadowoli jego marzenia o byciu pilotem.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego City Lotnisko 3182
  • Producent : Lego
  • Ilość elementów: 703 i 7 minifigurek
  • Wiek: od 6 lat
  • Nr katalogowy: 3182
Napisz opinię
2015-04-12 23:40:04 - Mateusz

Chcesz mieć swoje lotnisko? To lego spełnią Twoje marzenia