Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Lego to jedna z najpopularniejszych marek klocków do składania. Bawią się nimi dzieci na całym świecie, często towarzyszą im w tym rodzice. Klocki te zajmują czas na wiele godzin, bo składają się z setek elementów. Producent ten jest znany i szanowany na całym świecie, bo tworzy niesamowite klocki o wszechstronnym przeznaczeniu.

Lego City lotnisko to zestaw klocków lego przeznaczony dla dzieci od 6 lat. W skład zestawu składającego się z 703 elementów, wchodzi nowoczesny model samolotu oraz profesjonalne lotnisko. Na lotnisku można zrelaksować się w kawiarni czy odpocząć w poczekalni, w oczekiwaniu na lot. Można też przejść przez bramkę bezpieczeństwa i oddać bagaż do prześwietlenia. W zestawie znajduje się również  7 małych postaci lego, którymi można się bawić na różne sposoby. Można też przejść przez obrotowe drzwi, co jest dużą frajdą. Lego lotnisko to propozycja dla dzieci lubiących tworzyć własne historie i godzinami bawić się małymi klockami.

Lego, to producent klocków o wysokim standardzie, co doceniają rodzice na całym świecie. Klocki Lego są niezwykłej jakości. Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Konstrukcje i postacie z nich tworzone, są niezwykle realistyczne i wiernie przedstawiają swoje prototypy. Dzięki nim można tworzyć coraz to nowe historie, a każda z nich może mieć nowe zakończenie, dzięki czemu zabawa zawsze jest ciekawa. Lego Lotnisko 3182 idealnie nadaje się na prezent dla dziecka, które kocha budować  z klocków lego a przy okazji fascynuje się samolotami. Taki prezent zadowoli jego marzenia o byciu pilotem.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego City Lotnisko 3182
  • Producent : Lego
  • Ilość elementów: 703 i 7 minifigurek
  • Wiek: od 6 lat
  • Nr katalogowy: 3182
Napisz opinię
2015-04-12 23:40:04 - Mateusz

Chcesz mieć swoje lotnisko? To lego spełnią Twoje marzenia