Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Szukając idealnego prezentu dla swojego małego smyka, warto mu kupić najbardziej znane na  świecie klocki, producenta Lego. Producent ten oferuje przeróżne zestawy klocków, które można układać godzinami. Klocki Lego, są znane na całym świecie i wielu dzieciom zapewniają wspaniałą zabawę.

Lego City Helikopter Transportowy 4439, to propozycja dla wszystkich dzieci, które fascynują się helikopterami i ściganiem złodziei przez stróży prawa. W skład tego niezwykłego zestawu wchodzi profesjonalny helikopter do zadań specjalnych, którym stróże prawa przewożą groźnych bandytów, oraz tajne akta policyjne. Ponadto w zestawie znajduje się quad, którym funkcjonariusz Straży Leśnej, może ścigać złodziei, może nim także odwozić pilotów na lotnisko. Każde dziecko które będzie posiadać ten zestaw, będzie mogło popuścić wodze swojej wyobraźni i wcielić się w rolę stróża prawa, gotowego złapać każdego przestępcę. Helikopter jest solidnie rozbudowany, ma dwa duże śmigła i kilka okien. Pomieści z łatwością wielu złodziei i ważnych akt policyjnych.

Lego helikopter transportowy, jest wykonany z 393 elementów, w zestawie znajdują się także 3 minifigurki Lego City, dwóch pilotów i funkcjonariusz Straży Leśnej w specjalnej koszuli, dzięki czemu znacznie się wyróżnia. Wszystkie elementy są bardzo drobiazgowo wykonane. Są trwałe i mocne, dlatego można się nimi bawić przez długie lata, dlatego też są dobrą inwestycją. Klocki te są bezpieczne dla dzieci, co dla każdego rodzica jest kwestią zasadniczą i nadrzędną.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego City Helikopter Transportowy 4439
  • Producent : Lego
  • Ilość elementów: 393 i 3 minifigurki
  • Wiek: od 6 lat
  • Nr katalogowy: 4439
Napisz opinię
2015-04-12 23:41:19 - Mysza35

Zabawa LEGO HELIKOPTEREM jest świetna, polecam zwłaszcza rodzicom