Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Lego City to wspaniała seria klocków lego, z których można stworzyć całe miasto lego. W serii tej ukazały się liczne pojazdy i budynki, które zapełniają małe miasteczko lego, dzięki czemu można tworzyć różne historie i zdarzenia z udziałem minifigurek. Klocki Lego to najpopularniejsze klocki na świecie. Lubią się nimi bawić małe i duże dzieci. Lego odznacza się niezwykłą starannością wykonania poszczególnych elementów, ich trwałością i wysoką jakością.

Lego Lotniskowy Wóz Strażacki 60061, to wspaniały pojazd w całości wykonany z klocków Lego. Posiada on automatyczne działko wodne, które jest pierwszą pomocą przy pożarze. Jego kolejnym elementem jest rozkładany wąż strażacki, który zamontowany jest z boku pojazdu. Pojazd ten jest niezwykle rozbudowany i ciekawie się prezentuje. W zestawie znajdują się także dwie minifigurki strażaków i akcesoria do nich, które można dowolnie wybierać. Lotniskowy wóz strażacki należy do serii Super Pojazdów, którymi można się poruszać po miasteczku Lego.

Dzieci uwielbiają się bawić klockami Lego, ponieważ przenoszą je one do świata fantazji. Zapewniają im zajęcie na długie godziny, a poza tym mają właściwości dydaktyczne. Dzieci przy okazji zabawy uczą się i rozwijają swoje zdolności manualne. Warto zakupić swojemu dziecku klocki lego z serii lego city, bo to prezent idealny na każdą okazję. Można go zakupić w atrakcyjnej cenie i zapewnić sobie wdzięczność swojego dziecka, który z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Do lotniskowego wozu strażackiego, można dokupić inne pojazdy z tej serii i skompletować wszystkie pojazdy.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego City Lotniskowy Wóz Strażacki
  • Producent: Lego
  • Ilość elementów: 326 i 2 minifigurki
  • Wiek: od 5 lat
  • Nr katalogowy: 60061
Napisz opinię
2015-04-07 21:27:13 - widmo

produkt zgodny z opisem, rewelacja!

2015-04-12 23:26:23 - Leszko

Każdy mały strażak będzie szczęśliwy z tych leko

2015-04-13 08:16:28 - uter

super upominek, zabawa jeszcze lepsza!