Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Klocki z serii Lego City, to wspaniałe klocki o doskonałych parametrach. Są wykonane z trwałego plastiku, odpornego na wypaczenia i zniszczenia. Zapewniają zabawę dzieciom na całym świecie. Są łatwe do układania i można z nich tworzyć niesamowite konstrukcje, pojazdy i postacie, które można łączyć ze sobą na wiele różnych sposobów. Dlatego zabawa nimi za każdym razem jest inna i zawsze ciekawa, co szczególnie podoba się dzieciom.

Lego ciężarówka do transportu drewna 60059 należy do serii Super Pojazdy Lego. To doskonale rozwinięty pojazd, którym można przewozić nawet bardzo duże pnie i skrawki drewna. Pojazd ten jest obsługiwany przez dwóch drwali, którzy wykonują swoją pracę dzięki nowoczesnej pile mechanicznej. Pojazd jest wyposażony w ramię dźwigu, dzięki któremu można ładować drzewo na platformę. W zestawie znajdują się również solidne łańcuchy, którymi należy przymocować pnie do pojazdu. Po wykonaniu zadania, drwale mogą wskoczyć do przestronnej kabiny pojazdu i udać się do celu swojej podróży.

Klocki Lego od lat uczą dzieci myślenia i kombinowania. Dzięki nim rozwijają one swoją wyobraźnię, co będzie miało wpływ na ich dalsze życie. Seria lego city umożliwia łączenie ze sobą elementów z różnych pojazdów w całkowicie inne pojazdy. Daje to duże pole do manewru, nie ma się więc co dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na zakup takiego zestawu klocków Lego. Idealnie nadają się na prezent dla dzieci prawie w każdym wieku, warto się więc zastanowić nad taką propozycją, szczególnie gdy zbliżają się urodziny naszego dziecka czy inna ważna dla niego okazja.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego City Ciężarówka do Transportu Drewna
  • Producent: Lego
  • Ilość elementów: 228 i 2 minifigurki  
  • Wiek: od 5 lat
  • Waga: 380g
  • Nr katalogowy: 60059