Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Lego City to bogata seria zestawów klocków LEGO, dzięki którym można zbudować prawdziwe miasto, wraz ze wszelkimi róznymi konstrukacjami, które miasto moga otaczać. Znajdziemy tutaj oprócz podstawowych jednostek policji, straży czy pogotowia, także porty, dwore wraz z koleją, różnego rodzaju specjalne pojazdy czy nawet port kosmiczny. Tym razem, chcielibyśy zaprezentować zestaw klocków, dzięki którym możemy zbudować "dom na kółkach", czyli kamper, i wraz z dwoma minifigurkami wybrać się na spływ kajakowy.

LEGO City 60057 Kamper to zestaw klocków składający się z 195 elementów. Z klocków zbudujemy w pełni funkcjonalny samochód typu Kamper (mikrobus). Ponadto do zabawy otrzymujemy również kajak, wiosło i kamizelkę ratunkową - wszystko to co potrzebujemy by odbyć podróż w poszukiwaniu przygody na rzece, bądź jeziorze. W zestawie znajdziemy 2 minifigurki LEGO.


Zabawka w szczegółach:

  • LEGO City 60057 Kamper,
  • Zestaw zawiera akcesoria (m.in.: kajak, wiosło, kamizelka ratunkowa) oraz 2 minifigurki LEGO,
  • Ilość klocków: 195 elementów,
  • Klocki dla dzieci w wieku 5-12 lat.