Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Dzieci od wielu lat bawią się klockami Lego, bo to najlepszej jakości klocki dostępne na rynku. Ich ogromny wybór i różnorodność elementów, sprawia, że każde dziecko może wymyślać swoje własne historie, budowle czy postacie. Klocki Lego zapewniają dzieciom godziny zabawy w pojedynkę bądź z przyjaciółmi. Są wykonane z bezpiecznego plastiku, który jest mocny i odporny na uszkodzenia.

Lego Posterunek Policji 60047 to niezwykle rozbudowany zestaw klocków Lego, który zawiera aż 854 elementy i 7 ludzików Lego / minifigurki. W skład tego niesamowitego zestawu wchodzi przede wszystkim komisariat policyjny, w którym znajdują się sale biurowe, wieża kontrolna, garaż z otwieranymi drzwiami i podnoszonym szlabanem, lądowisko dla helikoptera, właz w dachu, obrotowa tarcza radarowa oraz dwie cele dla złoczyńców. W tych celach znajdują się okna, które można wyłamać, toaleta, którą można odwrócić i znaleźć tajne przejście, łóżko oraz dwie kamery monitoringu. Wśród minifigurek można znaleźć 3 policjantów, 1 policjantkę i 3 złoczyńców. W zestawie znajduje się także pies policyjny. Do zestawu zostały także dołączone różne pojazdy, takie jak motocykl policyjny, radiowóz policyjny, helikopter policyjny i wóz holowniczy złoczyńców, który dzięki specjalnemu hakowi może wyrwać okna w celach i uwolnić złoczyńców.

Lego City to bardzo znana seria klocków, którymi bawią się dzieci na całym świecie. Można kupować wiele zestawów z tej serii i skompletować całe miasteczko z różnymi budynkami i pojazdami. Warto więc zakupić taki prezent dziecku, bo na pewno sprawimy mu tym mnóstwo frajdy.


Gadżet w szczegółach:

  • Lego City Posterunek Policji
  • Producent: Lego
  • Ilość elementów: 854 i 7 minifigurek
  • Wiek: od 6 lat
  • Nr katalogowy: 60047
Napisz opinię
2015-04-08 16:21:26 - Wojtek

Syn bardzo się ucieszył z zestawu klocków lego. Polecam!

2015-04-12 22:30:10 - Michał

Budowanie miast przestanie mieć tajemnice, reweelacyjny produkt

2015-04-13 08:16:53 - miłośnik

kolejny zestaw do kolekcji, wkrótce miasto LEGO opanuje mój dom! :)