Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

LEGO City to seria zestawu klocków dzięki którym można odegrać wiele zdarzeń jakie mają miejsce w tetniącym życiem mieście. Znajdziemy tutaj zarówno służby policyjne, jednostki straży pożarnej, różnego rodzaju pojazdy funkcyjne, a także wiele wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą LEGO City.

LEGO City 60043 Furgonetka Policyjna to zestaw klocków, skłądający się z 196 elementów, dzięki któremu można odegrać spektakularną ucieczkę więźnia z konwoju policyjnego (furgonetki). Zestaw składa się z furgonetki policyjnej, w której przy pomocy quada, kierowcy quada i łańcucha można wykonać wyłom w samochodzie, przez który przestępca z kulą u nogi będzie w stanie uciec. Nie wszystko stracone. Policjant kierujący furgonetką policyjną, może próbować dogonić złoczyńców i zakuć ich w kajdanki! Klocki LEGO City 60043 Furgonetka policyjna zawierają 3 minifigurki LEGO: policjant oraz 2 przestępców.


Zabawka w szczegółach:

  • LEGO City 60043 Furgonetka policyjna,
  • Zestaw zawiera akceosira oraz 3 minifigurki: policjant oraz 2 złoczyńców,
  • Ilość klocków: 196 elementów,
  • Klocki dla dzieci w wieku 5-12 lat