Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Fascynują Cię samochody na potężnych kołach, zdolne pokonywać największe przeszkody? Są to tak zwane Monster Trucki. Zbudowane są z karoserii standardowych samochodów, najczęściej pick-upów, silników o wielkiej mocy, oraz ogromnych kołach z wytrzymałymi oponami. Taki samochód z łatwością pokona wszystkie wertepy, zapadliny i przejedzie po innych samochodach. Jednak jazda monster truckiem po prostej, asfaltowej drodze to prawdziwe wyzwanie.

Aby ułatwić transport tych mechanicznych potworów, skonstruowano specjalne lawety do ich przewozu. Lego City pozwala Ci zbudować transporter monster trucków. Z pomocą 299 elementów skonstruujesz imponujący zestaw klocków lego, składający się z ciągnika siodłowego, naczepy z najazdem, oraz najprawdziwszym miniaturowym monster truckiem. Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie tak dużej ekipie, nie mogło zabraknąć licznej załogi. W naszym przypadku składa się z 3 ludzików uzbrojonych w najważniejsze narzędzia mechaniczne. Specjalną ciekawostką w zestawie jest rampa, dzięki której monster truck wykona zaskakujące ewolucje powietrzne.Gadżet w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego City – transporter monster trucków
  • Zestaw złożony z 299 elementów, z których ciągnik siodłowy, naczepę i monster trucka
  • Zabawka dla dzieci od lat 5