Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Uwaga, uwaga, samolot transportowy własnie zakołował do terminalu numer 2. Można rozpocząć rozładunek, ale musimy się śpieszyć bo już za chwilę zaplanowany jest wylot, a należy jeszcze załadować nowy towar! Pomożecie ludzikom Lego w wykonaniu tej niecierpiącej zwłoki pracy? Teraz tylko dzięki Wam samolot transportowy z zestawu Lego City może wylecieć na czas.

Klocki Lego 60022 Terminal Towarowy to zestaw z serii Lego City składający się z 658 elementów. Zestaw składa się z samolotu towarowego, wieży lotniczej, dwóch pojazdów do załadunku (wózek widłowy i samochód z taśmą do załadunku), samochodu z paliwem Octan i dodatkowo zestawu paczek, palet, sztabek złota i innych gabarytów przesyłek do załadowania na samolot. W zestawie znajduje się 5 minifigurek do obsługi załadunku: pilot, kontroler lotów i trzech robotników - pracowników lotniska.

Klocki Lego to wieloletnia historia zabawek a Lego City to kultowa seria dzięki której można zbudować własne miasto z remizą strażacką, policją, muzeum, lotniskiem, kopalnią, przystanią dla statków i łodzi oraz wiele wiele więcej.


Zabawka w szczegółach:

  • Klocki Lego City 60022 Terminal Towarowy
  • Ilość elementów: 658 szt.
  • Zestaw składa się z: wieża kontroli lotów, samolot, wózek widłowy, samochód z taśmociągiem, samochód cysterna, paczki do załadunku w luku bagażowym, 5 minifigurek lego (pilot, kontroler lotów i 3 robotników/pracowników lotniska).
  • Klocki Lego dla dzieci w wieku od 6 lat.