Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Uwaga, uwaga, samolot transportowy własnie zakołował do terminalu numer 2. Można rozpocząć rozładunek, ale musimy się śpieszyć bo już za chwilę zaplanowany jest wylot, a należy jeszcze załadować nowy towar! Pomożecie ludzikom Lego w wykonaniu tej niecierpiącej zwłoki pracy? Teraz tylko dzięki Wam samolot transportowy z zestawu Lego City może wylecieć na czas.

Klocki Lego 60022 Terminal Towarowy to zestaw z serii Lego City składający się z 658 elementów. Zestaw składa się z samolotu towarowego, wieży lotniczej, dwóch pojazdów do załadunku (wózek widłowy i samochód z taśmą do załadunku), samochodu z paliwem Octan i dodatkowo zestawu paczek, palet, sztabek złota i innych gabarytów przesyłek do załadowania na samolot. W zestawie znajduje się 5 minifigurek do obsługi załadunku: pilot, kontroler lotów i trzech robotników - pracowników lotniska.

Klocki Lego to wieloletnia historia zabawek a Lego City to kultowa seria dzięki której można zbudować własne miasto z remizą strażacką, policją, muzeum, lotniskiem, kopalnią, przystanią dla statków i łodzi oraz wiele wiele więcej.


Zabawka w szczegółach:

  • Klocki Lego City 60022 Terminal Towarowy
  • Ilość elementów: 658 szt.
  • Zestaw składa się z: wieża kontroli lotów, samolot, wózek widłowy, samochód z taśmociągiem, samochód cysterna, paczki do załadunku w luku bagażowym, 5 minifigurek lego (pilot, kontroler lotów i 3 robotników/pracowników lotniska).
  • Klocki Lego dla dzieci w wieku od 6 lat.