Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Helikoptery to podstawowe wyposażenie straży przybrzeżnej. Używając ich prowadzone są działania ratunkowe, transportowe oraz patrolowe. Helikopter staży przybrzeżnej zbudowany z zestawu klocków Lego to realistyczna wersja prawdziwego helikoptera ratunkowego.

Zestaw składa się z aż 230 elementów, z których ty lub Twoje dziecko zbuduje helikopter wyposażony w ruchome śmigło, rotor oraz działającą wyciągarkę. Oprócz tego możliwe jest wykonanie małego katamaranu z żaglem. W pudełku nie mogło także zabraknąć 4 różnych ludzików (pilot, 2 ratowników i marynarz), a także miniaturki żarłocznego rekina.

Złożony model helikoptera dostarczy długich godzin zabawy, pomoże również w rozwijaniu kreatywności dziecka. Najwyższa jakość oryginalnych kloców Lego to pewność, że taki prezent spotka się z uznaniem każdego obdarowanego. Wybierz pozostałe zestawy Lego City i zbuduj własne miasto.


Zabawka w szczegółach:

  • Lego City – helikopter straży przybrzeżnej
  • Zestaw złożony z 230 elementów
  • Zabawka dla dzieci od 3 lat
Napisz opinię
2015-04-12 23:38:27 - Hilfigeer

Rewelacyjne możliwości konstrukcji. Bawię się przy tym jak dziecko