Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

W żadnym mieście nie może jej zabraknąć. Remiza strażacka. Jest to miejsce, w którym stacjonują zawsze gotowi do walki z żywiołem strażacy. Chwile, których nie spędzają na udziale w akcjach gaśniczych i ratowniczy, przeznaczają na polerowanie na błysk swoich wielkich czerwonych maszyn.

Wciel się w postać dzielnych strażaków z miasta LEGO CITY. Wybuduj dla nich wielką, przeszkoloną remizę i skonstruuj aż 3 bojowe pojazdy – helikopter, wóz strażacki oraz samochód dowództwa. Wykorzystaj wszystkie możliwości, które dają Ci 752 elementy oryginalnych klocków LEGO. Skorzystaj ze szczegółowej instrukcji i wykonaj z nich pojazdy, którymi będzie zarządzał 5 osobowy zespół mini figurek strażaków.

LEGO CITY Remiza strażacka to wyjątkowa propozycja na zabawę dla chłopców i dziewczynek od lat 6 do 106. Poznaj smak zawodu strażaka i poznaj zasadę działania sprzętu strażackiego. Rozwijaj przy tym swoją wyobraźnię i konstruuj własne budowle, wozy i helikoptery strażackie. Gdy już zbudujesz wygodną remizę, poznaj resztę produktów LEGO CITY z naszej oferty. Z ich pomocą stworzysz jeszcze większe i wspanialsze miasto.  


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego City – remiza strażacka
  • Zestaw złożony z 752 elementów i 5 postaci (z elementów zbudujesz helikopter, wóz strażacki, samochód dowództwa i remiza strażacka)
  • Zabawka dla dzieci od lat 6
Napisz opinię
2015-04-12 23:42:49 - Markizer

Twoje dziecko chce być strażakiem w przyszłości? kup mu LEGO