Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

W żadnym mieście nie może jej zabraknąć. Remiza strażacka. Jest to miejsce, w którym stacjonują zawsze gotowi do walki z żywiołem strażacy. Chwile, których nie spędzają na udziale w akcjach gaśniczych i ratowniczy, przeznaczają na polerowanie na błysk swoich wielkich czerwonych maszyn.

Wciel się w postać dzielnych strażaków z miasta LEGO CITY. Wybuduj dla nich wielką, przeszkoloną remizę i skonstruuj aż 3 bojowe pojazdy – helikopter, wóz strażacki oraz samochód dowództwa. Wykorzystaj wszystkie możliwości, które dają Ci 752 elementy oryginalnych klocków LEGO. Skorzystaj ze szczegółowej instrukcji i wykonaj z nich pojazdy, którymi będzie zarządzał 5 osobowy zespół mini figurek strażaków.

LEGO CITY Remiza strażacka to wyjątkowa propozycja na zabawę dla chłopców i dziewczynek od lat 6 do 106. Poznaj smak zawodu strażaka i poznaj zasadę działania sprzętu strażackiego. Rozwijaj przy tym swoją wyobraźnię i konstruuj własne budowle, wozy i helikoptery strażackie. Gdy już zbudujesz wygodną remizę, poznaj resztę produktów LEGO CITY z naszej oferty. Z ich pomocą stworzysz jeszcze większe i wspanialsze miasto.  


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego City – remiza strażacka
  • Zestaw złożony z 752 elementów i 5 postaci (z elementów zbudujesz helikopter, wóz strażacki, samochód dowództwa i remiza strażacka)
  • Zabawka dla dzieci od lat 6
Napisz opinię
2015-04-12 23:42:49 - Markizer

Twoje dziecko chce być strażakiem w przyszłości? kup mu LEGO