Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Samoloty strażackie odgrywają najważniejszą rolę w gaszeniu wielkich, szybko rozprzestrzeniających się pożarów lasów. Każde miasto powinno dysponować bojowymi samolotami strażackimi, pozwalającymi na czas podjąć działania ratunkowe. Do działań w terenie, używane są samochody terenowe, które bez problemu dotrą do każdego miejsca.

Prezentowany zestaw klocków Lego City pozwala na samodzielnie zbudowanie samolotu strażackiego. W skład zestawy wchodzi aż 522 elementów, z których zbudujesz duży samolot strażacki z ruchomymi śmigłami, a także samochód terenowy straży pożarnej, wyposażony w przyczepkę ze sprzętem gaśniczym. Atrakcją zestawu są dwa modele płonących drzew, oraz 3 ludziki strażaków.

Niniejszy zestaw to wyśmienity sposób, aby zaprezentować i omówić z dziećmi zasady bezpiecznego poruszania się po lesie, wraz z zademonstrowaniem możliwych efektów nieostrożności. Lego City to jak zwykle pełne emocji budowanie, a później zabawa w miasto. Wybierając pozostałe zestawy klocków lego z naszej oferty, masz możliwość dalszego rozbudowywania metropolii.


Zabawka w szczegółach:

  • Lego City – samolot straży pożarnej i samochód terenowy z przyczepką
  • Zestaw złożony z 522 elementów
  • Zabawka dla dzieci od 3 lat