Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Samoloty strażackie odgrywają najważniejszą rolę w gaszeniu wielkich, szybko rozprzestrzeniających się pożarów lasów. Każde miasto powinno dysponować bojowymi samolotami strażackimi, pozwalającymi na czas podjąć działania ratunkowe. Do działań w terenie, używane są samochody terenowe, które bez problemu dotrą do każdego miejsca.

Prezentowany zestaw klocków Lego City pozwala na samodzielnie zbudowanie samolotu strażackiego. W skład zestawy wchodzi aż 522 elementów, z których zbudujesz duży samolot strażacki z ruchomymi śmigłami, a także samochód terenowy straży pożarnej, wyposażony w przyczepkę ze sprzętem gaśniczym. Atrakcją zestawu są dwa modele płonących drzew, oraz 3 ludziki strażaków.

Niniejszy zestaw to wyśmienity sposób, aby zaprezentować i omówić z dziećmi zasady bezpiecznego poruszania się po lesie, wraz z zademonstrowaniem możliwych efektów nieostrożności. Lego City to jak zwykle pełne emocji budowanie, a później zabawa w miasto. Wybierając pozostałe zestawy klocków lego z naszej oferty, masz możliwość dalszego rozbudowywania metropolii.


Zabawka w szczegółach:

  • Lego City – samolot straży pożarnej i samochód terenowy z przyczepką
  • Zestaw złożony z 522 elementów
  • Zabawka dla dzieci od 3 lat