Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Lego City to seria w której wydawane są zestawy klocków Lego skłądających się na budowę całego miasta, znajdziemy tutaj jednostki policji, straży pożarnej, łodzie, samoloty i wiele innych. Dzięki owym zestawom jesteśmy w stanie zbudować niemalże całe miasto Lego. Teraz do owej serii Lego City dołącza duży zestaw Kopalnia. Dzięki klocki Lego kopalnia dołączamy do naszych zabawek dużą budowlę jako wlot do kopalni, różnego rodzaju specjalistyczne maszyny i narzędzia dzięki którym Lego górnicy mogą wydobywać złoto i inne materiały.

Zestaw Lego City 4204 Kopalnia to 748 klocków lego za pomocą których zbudujemy nie tylko kopalnię i maszyny/narzędzia wydobywcze, ale także i 2 dodatkowe pojazdy (ciężarówka która przewozi surowce wydobyte w kopalni oraz pojazd wiertniczy - wierło, który może drążyć tunel).

Dzięki zestawowi Lego Kopalnia, możemy pierw wywiercić specjalnym wierłem surowce, następnie je wydobyć z kopalni gdzie z kolei specjalnym taśmociągiem a dalej dźwigiem przetrasportujemy je na ciężarówkę. Jeżeli wiertło nie da rady, zawsze możemy użyć dynamitu! W zestawie znajdują się 4 minifigurki górników, narzędzia, sejf, dynamit, surowce - złoto i wiele innych ciekawych elementów.


Zabawka w szczegółach:

  • Klocki Lego City 4204 - Kopalnia
  • Ilość elementów: 748 szt.
  • Wymiary złożonej kopalni: 56 cm x 25 cm
  • Waga: 2,25 kg
  • Zestaw zawiera 4 minifigurki: dźwigowy, kierowca ciężarówki, szef załogi i operator wierła
  • Klocki dla dzieci 6+ lat