loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się: Strona główna » 

Produkty wycofane

 
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
prezenty
prezenty
prezenty

LEGO CHIMA 70204 - CHI WORRIZ

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 5.0  ocen: 2
  • Opis produktu

Jeżeli kiedykolwiek mieliście do czynienia z wilkami, na pewno wiecie, że są to niesamowicie inteligentne istoty. Żyją w stadach, działają w grupie i zawsze są rządzone przez najsilniejszego. Podobnie wygląda to w stadzie wilków z Chima. Bezdyskusyjnym liderem tego stada jest Worriz.

To co można o nim napisać, to na pewno inteligentny, przebiegły, wyrachowany i na swój sposób ujmujący. Ale to tylko jego maska. W rzeczywistości, kiedy podstępem osiągnie swój cel, pokazuje wtedy swoje prawdziwe oblicze. Okazuje się wtedy niebezpieczny, zdradziecki i wyrachowany. Te cechy sprawiły, że plemię wilków wybrało Worriza na swojego przewodnika i jemu powierzyło rolę mediatora ze wszystkimi innymi plemionami.

Każdy z nas może mieć swojego Worriza. Wystarczy zdecydować się na zakup oryginalnego, wysokiej jakości zestawu klocków Lego. Posługując się 55 elementami zbudujesz swojego osobistego wilka, wyposażonego w wirującą tarczę piłę, broń sieczną i śmiertelnie niebezpieczne, ostre kły. Czy będziesz na tyle odważny, aby złożyć zamówienie?


Gadżet w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Chima – Worriz
  • Zestaw złożony z 55 elementów, z których zbudujesz Worriza – przewodnika plemienia wilków
  • Zabawka dla dzieci od lat 6